Βοήθεια για διαμονή στα Χανιά!

giodv

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
Γειά σας,
Θα ηθελα αν ξερετε να μου προτείνετε καποια ξενοδοχεία-δωματια με κουζινακι στο νομό χανιων της κρητης... κατι απλο σε καλη τιμή! οχι απαραιτητα μεσα στην πολη αλλα στην πανω μερια του νομού ή ακομα και ανάμεσα στα χανια και το ρεθυμνο.
ευχαριστω εκ των προτέρων
:)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
εχω να σου πω τα καλύτερα!!!!!!!!
στείλε πμ στον xeno νομίζω ξερει να σου πει ακριβως αυτο που ζητάς..
 

giodv

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
Σε ευχαριστω παρα πολυυυυ!!! αλλα πως θα τον βρω για να στείλω πμ? :lol:
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.521
Likes
7.769
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
.... Βαμο. Αλμυριδα, Πεμόνια..Απτερα, Πλακα,...δεκαδες σπιτια.....Δες το χαρτη στο google αποφασισε τη τοποθεσια και σου λεμε τα υπολοιπα....
 

giodv

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
|Δεν έχουμε κατα νου κάποιο συγκεκριμένο, ένα οικονομικό κάπου σε αυτή την περιοχή. Θα βόλευε σε κάποιο άπο τα χωριά κοντά στην Εθνικη.

ευχαριστώ και πάλι:lol:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
|Δεν έχουμε κατα νου κάποιο συγκεκριμένο, ένα οικονομικό κάπου σε αυτή την περιοχή. Θα βόλευε σε κάποιο άπο τα χωριά κοντά στην Εθνικη.

ευχαριστώ και πάλι:lol:
στο χωριο βαφέ μόλις 2 χιλιομετρα απο την εθνικη και στη μέση ακριβώς των δυο νομών,κοντα η θάλασσα της γεωργιουπολης..πετρόκτιστα με ολα τα σχετικα καινουρια και απ οτι ξέρω πολυ φθηνά.
στειλε το πμ που σου ειπα για να πάρεις τηλ κλπ..
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
στο χωριο βαφέ μόλις 2 χιλιομετρα απο την εθνικη και στη μέση ακριβώς των δυο νομών,κοντα η θάλασσα της γεωργιουπολης..πετρόκτιστα με ολα τα σχετικα καινουρια και απ οτι ξέρω πολυ φθηνά.
Προτεινω τα παρακατω παραδοσιακα ενοικιαζομενα σπιτακια για καθε ενδιαφερομενο.
Ειναι ησυχα και ομορφα σε μη τουριστικη περιοχη αναμεσα στα Χανια και το Ρεθυμνο οπως αναφερει η Ρενατα παραπανω.

τηλ.επικοινωνιας 6976333209-6972021791
 

Attachments

giodv

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
Σας ευχαριστω πολυ όλους για τις πληροφορίες! Σε μια εβδομάδα σχεδον θα είμαι Κρήτη στις βαφες και φυσικά σε πολλα αλλα μέρη! Να ειστε καλα!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Σας ευχαριστω πολυ όλους για τις πληροφορίες! Σε μια εβδομάδα σχεδον θα είμαι Κρήτη στις βαφες και φυσικά σε πολλα αλλα μέρη! Να ειστε καλα!!!
ωραια οταν έρθεις στον βαφέ πέρνα απο το lotus να σου πει και αλλες λεπτομέρειες ο xenos..
καλως να έρθετε.
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
576
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Μήπως έχετε καμία πρόταση για ξενοδοχείο ή δωμάτια στη παλιά πόλη ή πολύ κοντά στη παλιά πόλη; Θα είμαι εκεί αρχές Μαϊου. Τιμή μέχρι 60Ε το βράδυ. Η εύκολη πρόσβαση σε παρκιγκ αποτελεί πλεονέκτημα :)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.826
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom