Βοήθεια για φώτο

ph2

Member
Μηνύματα
74
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Ρε παιδιά προσπαθώ από το πρωί να βάλω φώτο και στο πρωσοπικό μου και στο φόρουμ άλλα κατάφερα να βάλω σε σύνολο 5.Τις κατεβάζω αλλά συνέχεια μου λέει ότι έγινε λάθος.Ξέρει κανείς τίποτα?:bleh:
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Ρε παιδιά προσπαθώ από το πρωί να βάλω φώτο και στο πρωσοπικό μου και στο φόρουμ άλλα κατάφερα να βάλω σε σύνολο 5.Τις κατεβάζω αλλά συνέχεια μου λέει ότι έγινε λάθος.Ξέρει κανείς τίποτα?:bleh:
πήγαινε στο τόπικ"περί του travelstories",εκεί υπάρχουν θέματα και για την ενσωμάτωση φωτογραφιών στην γκαλερί και για συγγραφή ταξιδ.ιστορίας όπου εκεί αναλύει πως παίρνεις και βάζεις φωτο στην ιστορία σου,
και δες και απαντήσεις που έχουν δοθεί και σε άλλα μέλη που έχουν υποβάλλει σχετικές απορίες...
Δεν μπορώ αλλιώς να σε βοηθήσω γιατί κι εγώ με τις φωτο δεν τα πάω καθόλου μα καθόλου καλά:roll:

(α βλέπω ότι μεταφερθήκαμε στο σωστό τόπικ..)
 
  • Like
Reactions: ph2

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ρε παιδιά προσπαθώ από το πρωί να βάλω φώτο και στο πρωσοπικό μου και στο φόρουμ άλλα κατάφερα να βάλω σε σύνολο 5.Τις κατεβάζω αλλά συνέχεια μου λέει ότι έγινε λάθος.Ξέρει κανείς τίποτα?:bleh:
Aπαραίτητη προυπόθεση ειναι να τις κάνεις resizing με ότι πρόγραμμα έχεις.οι διαστάσεις ειναι συγκεκριμένες.
το ανέβασμα γίνεται εύκολα με τις οδηγίες στο υπάρχον topic του site.
 
  • Like
Reactions: ph2

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom