Γενικά Βοήθεια (οικονομική αν γίνεται)!

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!
:)
μπιζέλι οπου και να πάς ευρώπη τον δεκέβριο πάρε και μια αρκούδα μαζί σου !!!!;) θα σου χρειστεί να σε ζεσταίνει !!!! αν ειναι και πολική ..καλύτερα !!!
να ειμαστε καλά .
 

mary_athens

Member
Μηνύματα
45
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο επιτελους!
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Νοτιας Αμερικης
Eπισης να προσθεσω και κατι αλλο.Επειδη οι πτησεις αυτες ειναι χαμηλου κοστους,φανταζομαι δεν θα ειναι διαθεσιμες και για πολυ,οποτε πρεπει να κανεις κρατηση εγκαιρως.
 
Μηνύματα
24
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Δεν έχω ιδέα...
Ταξίδι-Όνειρο
road trip to California
μπιζέλι, επειδή και εγώ στην ίδια κατάσταση είμαι, η easyjet με έσωσε. Θα πάω Βερολίνο, με 108 (πήγενε-έλα βέβαια). Αν κλείνεις προς τα εκεί είναι μια καλή επιλογή.
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
μπιζέλι, επειδή και εγώ στην ίδια κατάσταση είμαι, η easyjet με έσωσε. Θα πάω Βερολίνο, με 108 (πήγενε-έλα βέβαια). Αν κλείνεις προς τα εκεί είναι μια καλή επιλογή.
Προς τα κει κλείνω Cornelia_it_sky! Πρέπει να είναι πολύ ωραία στο Βερολίνο! Να πω την αλήθεια "πορώθηκα" πολή για την γερμανική πρωτεύουσα μέσα από το forum του travelstories.gr που διάβασα πολλά και καλά πραγματούδια! :)

Παίζει βέβαια και η Βιέννη σε συνδυασμό με Μπρατισλάβα με sky Europe.
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
θα μπορούσες να πας και Μόναχο..κατά τη γνώμη μου είναι πολύ καλή επιλογή!
πάει η air berlin, μπορείς να βρεις οικονομικά εισιτήρια
 

iliaslim

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΘΕ ΤΑΞΙΔΙ
μοναχο

ηρθα λιγο αργοπορημενα να σου απαντησω. παντως αν δεν εχεις κλεισει ακομα μπες στο site της lufthansa www.lufthansa.com και δες τις προσφορες που εχει απο ελλαδα.με 200Ε 2 ατομα για μοναχο η φρανκφουρτη με επιστροφη.στο λεω γιατι το εχω κανει το ταξιδι απειρες φορες.το μοναχο ειναι μαγευτικο.
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
ηρθα λιγο αργοπορημενα να σου απαντησω. παντως αν δεν εχεις κλεισει ακομα μπες στο site της lufthansa www.lufthansa.com και δες τις προσφορες που εχει απο ελλαδα.με 200Ε 2 ατομα για μοναχο η φρανκφουρτη με επιστροφη.στο λεω γιατι το εχω κανει το ταξιδι απειρες φορες.το μοναχο ειναι μαγευτικο.
Ευχαριστώ iliaslim για την απάντησή σου!

Έκλεισα για Βερολίνο τελικά και για τα Χριστούγεννα.

Δεν έκατσε για κάπου νωρίτερα.

Όπως και να έχει, θα έχω στα υόψιν την πρότασή σου. Και άλλο μέλος του forum με πρότεινε το Μόναχο οπότε μάλλον θα σπεύσω να πεταχτώ και προς τα κει κάποια στιγμή ;)
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Σας μεταφερω διαπιστωσεις μου για τις τιμες των εισιτηριων μια και το εψαξα (θα ταξιδεψω και εγω 27/12 εως 1/1) στο Βερολινο. Οι χαμηλοτερες τιμες μεσα στις γιορτες (την περιοδο τουλαχιστον που μπορω εγω) για βερολινο ειναι με αναχωρηση 27-28/12 και με αφιξι 1-2/1/09. Χαμηλοτερη τιμη βρηκα στην ιζυ τζετ με την οποια ομως δεν εχω ταξιδεψει ποτε. Προσωπικα δεν εχω προβλημα να ταξιδεψω με μια πιο ακριβη εταιρεια αρκει να εχω ασφαλεια, σερβις (δεν εννοω το φαγητο αλλα τη διαδιακασια στο αεροδρομιο, τσεκ ιν αποσκευες κλπ, τις ωρες αναχωρησης/αφιξης) και συνεπεια. Παρακαλω οσους εχουν εμπειριες με εταιρειες χαμηλου κοστους να καταθεσουν τις αποψεις τους. Οι ημερομηνιες του ταξιδιου μου ειναι οριστικες και μου μενει να απφασισω συντομα μεταξυ ιζυ και ολυμπιακης.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
χοντρο μπιζελι χωρις καμια διαθεση ειρωνειας θαυμαζω ειλικρινα την βορειοελλαδιτικη προφορα σου που πιστευω οτι ειναι πολυ πιο κοντα στην ελληνικη γλωσσα απο τα βλαχοαθηνεικα(¨Και άλλο μέλος του forum με πρότεινε το ¨) . Καταγομαι και εγω απο τα μερη σου και μια κακη μοιρα με εριξε στην αθηνα (και μια ακομα πιο κακη μου εδωσε συζυγο απο καλαματα ). Αν εισαι και εσυ βερολινο τις συγκεκριμενες ημερομηνιες επικοινωνησε μαζι μου.
 

gps vagelis

Member
Μηνύματα
160
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ-NO MONEY
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΡΑΖΙΛΙΑ
εχω ταξιδεψει σε ολες μου τις αεροπορικες εξορμησεις με εταιρειες χαμηλου κοστους(vueling για βαρκελωνη easy για berlin και αγγλια-σκωτια)και ολα ηταν o.k.κανενα προβλημα απλα κλεισε εισητηρια νωρις και ολα θα πανε καλα(ακολουθησε τις οδηγιες στις ιστοσελιδες των εταιρειων).εκτος βεββαια και αν θες το νερουλο καφεδακι και το προκατ food να το πληρωσεις χρυσαφι που βεββαια ειπες οτι δεν σε απασχολει και σωστα σκεφτεσαι ως προς αυτο.και αν φοβασαι οτιδηποτε μπορει να σου συμβει και σε μια ακριβη εταιρεια.αν θες επιπλεον πληροφοριες μπες και www.airliners.gr.
καλο ταξιδι και να ξερεις το berlin ειναι σουπερ
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
στο σαιτ της ιζυτζετ ζηταει αριθμο αποσκευων με αντιστοιχη χρεωση. εννοει αυτες που παιρνεις στην καμπινα η αυτες που βαζουν στο αμπαρι?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.843
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom