Βοήθεια σε ερωτηματολόγιο διπλωματικής: Instagram και ταξίδι.

EleoBlackMamba

New Member
Μηνύματα
3
Likes
11
Συμπληρώσαμε τον αριθμό! Ευχαριστώ πολύ για τη συμμετοχή σας! :)


Οκ έτοιμο από εδω
Αγαπητά μέλη,

Χρειαζόμαστε τη πολύτιμη βοήθειά σας για την έρευνά μας σχετικά με το Instagram και τη ταξιδιωτική συμπεριφορά. Θα μπορούσατε να απαντήσετε στο παρακάτω ερωτηματολόγιο; Θα χρειαστούν μόνο 5 λεπτά από το χρόνο σας. Η έρευνα γίνεται στα πλαίσια του μεταπτυχιακού μας.

Το ερωτηματολόγιο είναι εδώ: https://forms.gle/Vduy8bbyQqSxrYR1A

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Καλά ταξίδια! :) 🛩
 
Μηνύματα
771
Likes
608
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Πραγματικά θα ήθελα να δω τα αποτελέσματα της έρευνας, όταν θα είναι φυσικά διαθέσιμα.
Μου κάνει τρομερά μεγάλη εντύπωση ότι μπορεί να υπάρχει κόσμος που βασίζεται στο instagram για την επιλογή και τον προγραμματισμό των ταξιδιών του.
Τί να πω, ίσως παραγέρασα...
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Μου κάνει τρομερά μεγάλη εντύπωση ότι μπορεί να υπάρχει κόσμος που βασίζεται στο instagram για την επιλογή και τον προγραμματισμό των ταξιδιών του.
Μπορεί να μη βασίζεται ακριβώς, αλλά επειδή ζούμε σε μια εποχή που κυριαρχεί η εικόνα, οι αναρτήσεις στο Instagram να αποτελούν μια αφορμή για έρευνα, ιδιαίτερα για προορισμούς που δεν έχουμε στα υπόψιν.

Ωραία ιδέα πάντως, κι εγώ θα ήθελα να δω αποτελέσματα από το φίλο.
 

EleoBlackMamba

New Member
Μηνύματα
3
Likes
11
Ακριβώς όπως τα λέει ο φίλος. Το Instagram επειδή δίνει έμφαση στην εικόνα και το οπτικό περιεχόμενο, σε αρκετές περιπτώσεις (ιδιαίτερα στις νεότερες γενιές που είναι εντατικοί χρήστες των social media) παίζει καταλυτικό ρολο στη γνωριμία μας με ταξιδιωτικές τοποθεσίες ή προορισμούς αλλά και την επιθυμία μας να τους επισκεφτούμε.

Πραγματικά θα ήθελα να δω τα αποτελέσματα της έρευνας, όταν θα είναι φυσικά διαθέσιμα.
Μου κάνει τρομερά μεγάλη εντύπωση ότι μπορεί να υπάρχει κόσμος που βασίζεται στο instagram για την επιλογή και τον προγραμματισμό των ταξιδιών του.
Τί να πω, ίσως παραγέρασα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.769
Μέλη
38.882
Νεότερο μέλος
aggelostzava

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom