Βοήθεια στην έρευνά μου!

nataliakav

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Γεια σας,
Είμαι εδώ για λίγο διαφορετικό λόγο. Ελπίζω να μην παρεξηγηθείτε... Σπουδάζω στην Ολλανδία και τώρα κάνω την πρώτη έρευνα της διπλωματική μου. Χρειάζομαι Έλληνες συμμετέχοντες και γι' αυτό είπα να δοκιμάσω να την ανεβάσω σε κάποια φόρουμ...

Έχει να κάνει με το πώς θυμόμαστε και περιγράφουμε διάφορα γεγονότα. Διαρκεί περίπου 10-15 λεπτά!

Μόλις ανοίξετε το λινκ ( https://tilburgss.qualtrics.com/SE/?SID=SV_6RnAokIMAprPdAg )θα βρείτε τα στοιχεία μου και τρόπο επικοινωνίας για όποιον έχει κάποιες παρατηρήσεις ή ενδιαφέρεται να μάθει τα αποτελέσματα.

Σας ευχαριστώ πολύ!
Ναταλία
 

nataliakav

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Χμμμμμ, δεν μπορώ να δώσω και πολλές πληροφορίες πάνω στην έρευνα, επειδή πάντα υπάρχει ο κίνδυνος να επηρεαστούν τα αποτελέσματα. Είναι η πρώτη από τις 3 έρευνες που θα γίνουν πάνω στο θέμα της αντίληψης γεγονότων. Αυτή είναι η αρχική έρευνα και αυτό που θέλουμε να δούμε είναι πώς οι άνθρωποι θυμούνται και περιγράφουν διαφορετικά γεγονότα, αλλά και πώς τα κρίνουν (διαβάζοντάς τα από άλλη πηγή για παράδειγμα). Αυτά θα είναι και τα 2 μέρη αυτής της πρώτης έρευνας. Μόλις ολοκληρωθεί, θα μπορώ να δώσω ότι πληροφορίες θέλει ο καθένας σχετικά με τα αποτελέσματα. Μέσα στο λινκ υπάρχει το φοιτητικό μου email και μπορεί ο καθένας να ρωτήσει οτιδήποτε. Φυσικά, θα απαντήσω σε όλους, μιας και τα αποτελέσματα δεν είναι ούτε πρέπει να είναι κρυφά.

Δεν ξέρω αν σε κάλυψε καθόλου η απάντησή μου! Ευχαριστώ όμως για την ερώτηση!
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Πολύ δύσκολα μας βάζεις! Να περιγράψουμε ένα συμβάν από το ΠΡΟΣΦΑΤΟ παρελθόν μας που μας έκανε να νιώσουμε δυνατά ΘΕΤΙΚΑ συναισθήματα; Ψάχνω ψάχνω στη μνήμη μου και δεν μπορώ να βρω κάτι. Κόλλησα εκεί και μάλλον δεν πρόκειται να ολοκληρώσω την έρευνα. Λυπάμαι
 

nataliakav

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Εντάξει μην ανησυχείς. Αν δεν μπορείς να βρεις κάτι θετικό τί να κάνουμε! Αν θες μπορείς όμως να σκεφτείς κάτι ιδιαίτερα θετικό από λίγο παλιότερα. Αρκεί να είναι αρκετά έντονο στην μνήμη σου. Σε ευχαριστώ πολύ πάντως για την προσπάθεια!
 

nataliakav

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Να είσαι καλά, σε ευχαριστώ πολύ! Μην ξεχάσεις να μου στείλεις μειλ αν θέλεις να μάθεις τα αποτελέσματα.
 

nataliakav

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
mfish σε ευχαριστώ και εσένα! Επίσης το λέω ξανά, όποιος θέλει να μάθει αποτελέσματα μπορεί να στείλει στο μειλ που υπάρχει στο λινκ.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Πολύ δύσκολα μας βάζεις! Να περιγράψουμε ένα συμβάν από το ΠΡΟΣΦΑΤΟ παρελθόν μας που μας έκανε να νιώσουμε δυνατά ΘΕΤΙΚΑ συναισθήματα; Ψάχνω ψάχνω στη μνήμη μου και δεν μπορώ να βρω κάτι. Κόλλησα εκεί και μάλλον δεν πρόκειται να ολοκληρώσω την έρευνα. Λυπάμαι
Εντάξει μην ανησυχείς. Αν δεν μπορείς να βρεις κάτι θετικό τί να κάνουμε! Αν θες μπορείς όμως να σκεφτείς κάτι ιδιαίτερα θετικό από λίγο παλιότερα. Αρκεί να είναι αρκετά έντονο στην μνήμη σου. Σε ευχαριστώ πολύ πάντως για την προσπάθεια!
Δεν ξερω τι λετε για τα θετικα, εμενα αρνητικα μου ζητησε για αρνητικα απαντησα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.036
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom