Βοηθεια για διακοπες

kitsos!

Member
Μηνύματα
356
Likes
1.448
Επόμενο Ταξίδι
αζορες
Ταξίδι-Όνειρο
περου
Απο τη στιγμη που θα εχετε 4-5 μερες γνωμη μου ειναι να πατε σε ενα μικρο νησακι για να το γυρισετε ανετα αλλα να μην ειστε κι ολη τη μερα στους δρομους... Κι αν βαλεις και τα πηγαινε ελα που θα χασετε χρονο θα σας μεινουν 4μερες μαξιμουμ!!!
Οποτε ναι οκ η κρητη ειναι πανεμορφη αλλα και τεραστια κι εκτος απο τις μεγαλες αποστασεις θα χασετε κ πολυ χρονο λογω κινησης στους δρομους..
Γιατι δε σκεφτεστε για Μηλο;;
Τελειες παραλιες κ με πολλες εναλλαγες, ζευγαρονησι αλλα και με νυχτερινη ζωη, κι οτι πρεπει για 4μερουλες..
 

Eirini26

Member
Μηνύματα
7
Likes
2
Γεια σας θα ηθελα την γνωμη σας,
Ειμαι απο θεσσαλονικη και θα ηθελα να παω διακοπες με τον φιλο μου καπου κοντα σχετικα για να μην χασουμε πολυ χρονο στις διαδρομες,θελουμε να παμε καπου με σχετικα οικονομικη διαμονη και που να εχει νυχτερινη ζωη οχι τρελη αλλα και να μην βαρεθουμε ( δεν θελουμε χαλκιδικη γτ εχουμε παει αρκετες φορες) εχετε να μου προτεινετε κατι? Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων
 

ElinakiK

Member
Μηνύματα
165
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Βένετο
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάη
Σκόπελο;
Δε λέω σκιάθο γιατί εχει πιο τρελή ζωή.
Από βόλο σε 1 1/2 ώρα φτάσατε
 

Eirini26

Member
Μηνύματα
7
Likes
2
Last edited by a moderator:

ElinakiK

Member
Μηνύματα
165
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Βένετο
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάη
Έχει φανταστικές παραλίες κ είναι κ καταπράσινο νησί! Εγώ 5ημερο στην ίδια φάση δε βαρέθηκα καθόλου. Έχει κ αρκετά μερη για ποτό..
Αλλά η θασος πολύ πιο κοντά σας!!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Αν ταξιδέψετε και με αμάξι, η Σκόπελος είναι αρκετά ακριβή στην ακτοπλοϊκή πρόσβαση, τσέκαρε τιμές πρώτα. Είναι ωραίο νησί, πιο πολλά μέρη για ποτό κλπ από Θάσο. Αλλά αν θέλετε κάτι οικονομικό με ωραίες παραλίες και εύκολη πρόσβαση, επιμένω στην πρόταση για Θάσο.
 

elliot1

Member
Μηνύματα
23
Likes
2
Λογω του οτι δεν ειμαι και ιδιαιτερος γνωστης των ξενοδοχειων θα υπηρχε περιπτωση να βρω δωματιο με δικη του πισινα για ενα τριημερο στα 300-350 ευρω το πολυ, για Ελλαδα μιλαω
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
το τριημερο 350 σε οποιαδηποτε περιοχη
Ναι το έγραφες και πιο πάνω.Δεν το πρόσεξα.Σε αυτή την τιμή δεν έχω κάτι υπ' οψη μου.Αλλά νομίζω ότι είναι πολύ δύσκολο να βρείς.Μόνον ίσως τέλος εποχής και αν.Και θέλει πολύ ψάξιμο.Δοκίμασε και το airbnb μήπως βρείς κανένα μικρό σπίτι με πισίνα για Σ/Κ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.928
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom