Ουγγαρία Βοηθεια για διαμονη σε Βουδαπεστη

rulenstein

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση σε όσους έχουν πάει Βουδαπέστη...
Είμαι ανάμεσα σε ένα ξενοδοχείο που είναι δίπλα στην στάση μετρό Oktogon (δίπλα στον δρόμο Andrassy) και σε ένα ξενοδοχείο που είναι δίπλα στην στάση μετρό Blaha ter..Τα δωμάτια μου αρέσουν εξίσου και στα δύο και θα επιλέξω αυτό που είναι πιο κεντρικά από άποψη τοποθεσίας..Εσύ ποια τοποθεσία από τις 2 θεωρείτε πιο κεντρική με βάση τα αξιοθέατα,τα μαγαζιά και γενικά?
 

rulenstein

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
..

Ευχαριστώ,απλά δεν θέλω να μου προτείνετε ξενοδοχεία,θα κλείσω σε ένα από τα 2 που έχω βρει,απλά θέλω να μου πείτε την γνώμη σας για το ποιο είναι σε ποιο κεντρικό σημειό: υπενθυμίζω ότι το ένα είναι στη στάση μετρό oktogon,δίπλα στον δρόμο Andrassy και το άλλο δίπλα στον σταθμό μετρό Blaha ter.
 

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ευχαριστώ,απλά δεν θέλω να μου προτείνετε ξενοδοχεία,θα κλείσω σε ένα από τα 2 που έχω βρει,απλά θέλω να μου πείτε την γνώμη σας για το ποιο είναι σε ποιο κεντρικό σημειό: υπενθυμίζω ότι το ένα είναι στη στάση μετρό oktogon,δίπλα στον δρόμο Andrassy και το άλλο δίπλα στον σταθμό μετρό Blaha ter.
αυτό που είναι στην oktogon
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
Εμένα η γνώμη μου είναι να μείνεις στο Οktogon... το βράδυ έχει καλή νυχτερινή ζωή , μερικά πολύ καλά εστιατόρια και γενικά εκεί κυκλοφορεί "καλός" κόσμος... το πρωί μια βόλτα στην Andrassy μέχρι την Όπερα και την εκκλησία είναι must... και αν θες να πας και κάπου πιο μακριά, έχεις το metro δίπλα σου...
 

gianni1966

Member
Μηνύματα
210
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Λατρεμενη Αβανα...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερικη(Περου,Βολιβια)
Εμένα η γνώμη μου είναι να μείνεις στο Οktogon... το βράδυ έχει καλή νυχτερινή ζωή , μερικά πολύ καλά εστιατόρια και γενικά εκεί κυκλοφορεί "καλός" κόσμος... το πρωί μια βόλτα στην Andrassy μέχρι την Όπερα και την εκκλησία είναι must... και αν θες να πας και κάπου πιο μακριά, έχεις το metro δίπλα σου...
Σωστος! Και γω, εκει κοντα ειχα μεινει και ειναι εξαιρετικα! Οποτε, Oktogon!
 

tbaitasis

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Καλημέρα, θα είμαι Βουδαπέστη 11-14 Οκτωβρίου. Έκλεισα ένα οικονομικό σχετικά ξενοδοχείο από το booking κοντά στη στάση του μετρό Astoria. Τι λέτε για την περιοχή?
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.557
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom