Βοηθηστε που να παω

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
189
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Οικογενεια(ετσι σας βλεπω πλεον:bleh:)Βοηθηστε που να παω για καλοκαιρι ιουνιο εσεις που εχετε τοσες εμπειριες!Ταυλανδη που ελεγα να παω μερικοι μου ειπατε τις αποψεις σας και μαλλον εχετε δικιο!!!Για Ντουμπαι απ ουι καταλαβενω δεν ειναι για πολλες μερες,τι να κανωωωω????Απλα θελουμε να παμε να αραξουμε καπου(οι υπολοιποι παρεα γιατι εμενα μου αρεσει η δραση:D)σε καποιο ωραιο μερος με ωραιες παραλιες και να εχει και ζωη καλη,δηλαδη να μου προσφερει πραγματα π.χ club παρτυ spa masaz καταλαβενετε περιπου τι θελω!Καθε απαντηση δεκτη:D:D!!!
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Δεν ξέρω τι έχουν πει οι άλλοι

αλλά με αυτά που ζητάς η Ταυλάνδη είναι πολύ καλός προορισμός
και παραλίες άπαιχτες έχει και πάρτυ γίνονται (προσοχή όμως) και μασάζ και ότι τραβάει η ψυχή σου.
Συν τοις άλλοις είναι και οικονομική χώρα.
Εκτός από την πρωτεύουσα Μπανγκόκ μπορείτε να επισκευθείτε κάποια από τα εκατοντάδες τροπικά νησιά που έχει.

Μια άλλη πρόταση είναι να τραβήξεις προς Λατινική Αμερική ( η αγαπημένη μου)
Η Βραζιλία για παράδειγμα είναι σίγουρο ότι θα ικανοποιήσει τα γούστα σας.:D
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.561
Οικογενεια(ετσι σας βλεπω πλεον:bleh:)Βοηθηστε που να παω για καλοκαιρι ιουνιο εσεις που εχετε τοσες εμπειριες!Ταυλανδη που ελεγα να παω μερικοι μου ειπατε τις αποψεις σας και μαλλον εχετε δικιο!!!Για Ντουμπαι απ ουι καταλαβενω δεν ειναι για πολλες μερες,τι να κανωωωω????Απλα θελουμε να παμε να αραξουμε καπου(οι υπολοιποι παρεα γιατι εμενα μου αρεσει η δραση:D)σε καποιο ωραιο μερος με ωραιες παραλιες και να εχει και ζωη καλη,δηλαδη να μου προσφερει πραγματα π.χ club παρτυ spa masaz καταλαβενετε περιπου τι θελω!Καθε απαντηση δεκτη:D:D!!!
Τι σου είπαμε για Ταϋλάνδη??? Εγώ καραπροτείνω να πάτε εκεί!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.017
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom