Ινδία Βορεια ινδια???

nina

Member
Μηνύματα
22
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
παραλια!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια

nina

Member
Μηνύματα
22
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
παραλια!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια

christos71

Banned
Μηνύματα
126
Likes
17
ευχαριστω!
ινφο να φανε κ οι κοτες. κατι συγκεκριμενο?ας πουμε διαμονη?φαι? αξιοθεατα? δραστηριοτητες? μουσικη? ψωνια? παραδοσεις? ανθρωποι? ιστορια? μετακινησεις?
καλως ορισες
 

nina

Member
Μηνύματα
22
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
παραλια!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
ευχαριστω!
ινφο να φανε κ οι κοτες. κατι συγκεκριμενο?ας πουμε διαμονη?φαι? αξιοθεατα? δραστηριοτητες? μουσικη? ψωνια? παραδοσεις? ανθρωποι? ιστορια? μετακινησεις?
καλως ορισες
τα κοιταω κ δεν ξερω τι να πρωτο απαντησω..χμμμ
θα ελεγα δραστηριοτητες!:p
 

nina

Member
Μηνύματα
22
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
παραλια!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
σαφαρι στην ερημο ταρ με τζιπ ή/και καμηλες, διανυκτερευση σε χωριο ή στην ερημο...

τελεια!!
απο τζαισαλμερ γυρισες δελχι με τρενο?το google μου βγαζει τζαισαλμερ-δελχι με αυτοκινητο 12 ωρες αυτο ειναι οντως?ή τοσο καιρο εχω αδικα ανοιχτο και το υπολογιζω?χωρις καθυστερησεις και αυτα που ειναι μεσα στο παιχνιδι :roll:
 

christos71

Banned
Μηνύματα
126
Likes
17
τοσο λενε αλλα ειναι παραπανω, πιστεψε με. μπορεις ομως απο τζασαιλμερ να πας αλλου, πχ τζοντπουρ, να κατσεις 2 μερουλες, και μετα αεροπλανακι.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
αχ δυσκολα!πως να βαλεις τοσα μερη σε λιγο διαστημα?βεβαια εχουμε και το κενο του γαμου που θα μπουμε πιο μεσα στην καθημερινοτητα τους...
εννοειται πως τη γνωμη σας θελω...αυτο που με "ενοχλει" ειναι που το βαρανασι ειναι ψιλομονο του σε σχεση με τα υπολοιπα...σιγουρα αξιζει να παω αλλα να το συνδιαζα και με κατι αλλο αφου ειναι τοσο μακρια
Στο Khajuraho έχει αεροδρόμιο και πας απ' ευθείας από Βαρανάσι. Φτάνεις πρωί, επισκέπτεσαι τους ναούς, μένεις ένα βράδυ και φεύγεις την επομένη αεροπορικώς για Άγκρα ή Δελχί. Εκτός των ναών, σαν καλλιτεχνικό μέρος έχει και σπουδαίους ζωγράφους μινιατούρας και όχι μόνο. Δε θέλω να σε αποπροσανατολίσω ούτε να σε πείσω απλά ενημερώνω. Η απόφαση είναι δική σου.
 

nina

Member
Μηνύματα
22
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
παραλια!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Στο Khajuraho έχει αεροδρόμιο και πας απ' ευθείας από Βαρανάσι. Φτάνεις πρωί, επισκέπτεσαι τους ναούς, μένεις ένα βράδυ και φεύγεις την επομένη αεροπορικώς για Άγκρα ή Δελχί. Εκτός των ναών, σαν καλλιτεχνικό μέρος έχει και σπουδαίους ζωγράφους μινιατούρας και όχι μόνο. Δε θέλω να σε αποπροσανατολίσω ούτε να σε πείσω απλά ενημερώνω. Η απόφαση είναι δική σου.

ωχ!νεα δεδομενα στο τραπεζι...πολυ ωραιο φαινεται και αυτο...σαν να δενει το παζλ....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.162
Μηνύματα
882.482
Μέλη
38.878
Νεότερο μέλος
pennykk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom