Ουγγαρία Βουδαπέστη - Μεταφορά από αεροδρόμιο

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Γενικά δε θα έχεις πρόβλημα με κάρτες, απλά να επισημάνω ότι κάποια (λίγα) εστιατόρια δέχονται μόνο μετρητά, εκ των οποίων στα περισσότερα σε ενημερώνουν από πριν, ενώ προσωπικά μου έτυχε σε ένα (Kantin) την ώρα του λογαριασμού να πληροφορηθώ ότι πρέπει να πληρώσω cash, με την πρόφαση ότι χάλασε το μηχάνημα (απ'ότι διάβασα σε σχόλια στο tripadvisor αργότερα, το μηχάνημα πρέπει να ήταν "χαλασμένο" κανά 2 μήνες)
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ονειρεμένο Ταξίδι
greenland-φεροε-svalbard
τελικα παιδια χρησιμοποιησε κανεις προσφατα αυτο για μεταφορα απο το αεροδρομιο;
http://www.budapestrooms.com/airport/budapest_transfer.php
το προτεινα κ δεν θελω να τους φανταστω σε δυσαρεστες καταστασεις!!!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ονειρεμένο Ταξίδι
greenland-φεροε-svalbard
να ενημερώσω σε περίπτωση που κάποτε κάποιος το χρειαστεί:μια χαρά ήταν οι φίλες μου γύρισαν ζωντανές!
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
412
Likes
234
Επόμενο Ταξίδι
???
Μου κάνει εντύπωση που δεν προτάθηκε η λύση του λεωφορείου 100Ε.
Δεν ισχύει ή δε συμφέρει;
 

Kyriaki.or

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Υόρκη
Καλησπέρα σας,
Θα ηθελα να μου δωσετε μερικές πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο της Βουδαπέστης! Είμαστε 4 άτομα και ενδιαφερόμαστε για τα minibus για το φοβόμαστε μήπως έχουμε πρόβλημα με το ταξί! Αν γνωρίζει κάποιος, θα ήθελα να μου στείλετε κάποιο link έτσι ώστε να εξασφαλίσω την τιμή!!
Ευχαριστώ
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Μου κάνει εντύπωση που δεν προτάθηκε η λύση του λεωφορείου 100Ε.
Δεν ισχύει ή δε συμφέρει;
Δεν προτάθηκε γιάτι είναι σχετικά καινούργιο δεν υπηρχε τότε
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλησπέρα σας,
Θα ηθελα να μου δωσετε μερικές πληροφορίες σχετικά με τη μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο της Βουδαπέστης! Είμαστε 4 άτομα και ενδιαφερόμαστε για τα minibus για το φοβόμαστε μήπως έχουμε πρόβλημα με το ταξί! Αν γνωρίζει κάποιος, θα ήθελα να μου στείλετε κάποιο link έτσι ώστε να εξασφαλίσω την τιμή!!
Ευχαριστώ
https://www.travelstories.gr/community/threads/Βουδαπέστη-2016-πλήρης-ταξιδιωτικός-οδηγός.55362/
 

Kyriaki.or

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Υόρκη
Ενδιαφέρομαι για ιδιωτική μεταφορά, να μας πάρει από το αεροδρόμιο και να μας πάει στο ξενοδοχείο!!
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ενδιαφέρομαι για ιδιωτική μεταφορά, να μας πάρει από το αεροδρόμιο και να μας πάει στο ξενοδοχείο!!
Αυτά τα βανακια δεν παίρνουν μόνο εσένα οπότε ίσως να πρέπει να χρειαστεί να περιμένεις να φτάσει κ κάποια άλλη πτήση από άλλον επιβάτη που περιμένουν..Το έχω χρησιμοποιήσει αν θες ιδιωτική μεταφορά κ να μην πάρει κανένα άλλον θα πληρώσεις παραπάνω...Δες την λύση του ουμπερ αλλιώς πάρε το Ε100 κ πήγαινε εύκολα κ γρήγορα κέντρο χωρίς να δώσετε πολλά λεφτά...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.624
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom