Ουγγαρία Βουδαπέστη φουλ εξτρα....Do you speak english?

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Να σε ρωτήσω....Δεν υπάρχει ασανσέρ για τον τρούλο;;Μόνο με τις σκάλες;;Έχω ακροφοβία και ....οι σκάλες στο κενό...:shock::shock: ...έστω εσωτερικές;; !!!

Έχει κ ασανσέρ με το ίδιο κόστος που έχουν οι σκάλες !!! (Εκτός αν άλλαξαν οι τιμές από την τελευταία φορά που πήγα :)

Από ότι φαινεται δεν έκανα σωστά την παρεθεση :-( η απάντηση είναι για την Μαρία :)[/QUOTE]
Δεν προλαβες πήγε ήδη κ γύρισε κιόλας :) ...
 
Μηνύματα
8
Likes
5
Κοστίζει 500φιορινια κ αε πάει λίγο πιο κάτω από τα σκαλιά . 364 σκαλιά ή ασανσέρ και 20 σκαλιά :)
Καταλαβαίνω ότι έχετε γράψει ολόκληρο οδηγό για την πόλη και είναι αξιοθαύμαστος αλλα υπάρχουν κ άλλοι άνθρωποι που έχουν πληροφοριες για την πόλη .Δεν χρειάζεται να υποτιμάτε και την δική τους συνεισφορά :)
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Εγώ θυμάμαι είχε μια μικρή διαφορά στην τιμή ανάμεσα σε ασανσερ και σκαλιά αλλιώς φαντάζομαι όλοι θα έπαιρναν το ασανσέρ..Θα πάω ξανά φέτος οπότε θα βάλω φώτο από το σημείο για να δούμε τι ισχύει και τι όχι
 
Last edited:

tzenipan

Member
Μηνύματα
252
Likes
1.033
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινη
Εγώ παντως αναφερόμουν στις τελευταίες σκάλες.. που είναι μεταλλικές. Εκεί δε νομίζω να υπάρχει ασανσέρ για μέχρι να βγεις στον τρούλο!ναι για μέχρι ένα σημείο σαφώς κι οι περισσότεροι πήραμε ασανσέρ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.737
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom