Ουγγαρία Βουδαπέστη 2016 (πλήρης ταξιδιωτικός οδηγός)

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Μου έβγαλε το booking προτεινόμενες δραστηριότητες αξίζει να κάνω κράτηση σε κάποιο από αυτά και αν όχι οι τιμές είναι λογικές ή εκεί μπορώ να τα βρω και φθηνότερα?
Αν θες κάτι κλειστό από εκεί δεν νομίζω να κερδίζεις κάτι σε λεφτά. ..Κλείσε μονο την περιήγηση στη βουλή από Ελλάδα για να εξασφαλίσεις την ώρα που θέλεις και να μην σε πάει πίσω στο πρόγραμμα.Καλό θα είναι να κάνεις κ κρατήσεις στα μαγαζιά που σε ενδιαφέρουν για φαγητό για να μην ταλαιπωρηθεις...
 
Last edited:

Sam-chal

Member
Μηνύματα
852
Likes
1.894
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού, Χιλή, Βολιβία
Πραγματικά ο οδηγός είναι κυριολεκτικά επαγγελματικός. Οσονούπω θα χρησιμοποιηθεί!
Θα παρακαλούσα για μια διευκρίνιση. Στο TROFEA μπορείς να πας μια μέρα ή υπάρχει κάποιο πάγιο ελάχιστων ημερών;
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Πραγματικά ο οδηγός είναι κυριολεκτικά επαγγελματικός. Οσονούπω θα χρησιμοποιηθεί!
Θα παρακαλούσα για μια διευκρίνιση. Στο TROFEA μπορείς να πας μια μέρα ή υπάρχει κάποιο πάγιο ελάχιστων ημερών;
Είναι όπως τα άλλα εστιατόρια δεν αλλάζει κάτι απλά είναι μπουφές με απεριόριστα ποτά-φαγητά και γλυκά και ανάλογα τη μέρα που πάει κάποιος και αν είναι μεσημέρι η βράδυ αλλάζει λίγο πάνω η κατω η τιμή
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
852
Likes
1.894
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού, Χιλή, Βολιβία
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!
 

lefkal

Member
Μηνύματα
19
Likes
24
Τα χαιρετίσματα μου, από την πανέμορφη Βουδαπέστη!!! Οτι πληροφορίες μου δώσατε ήταν πολύ χρήσιμες και ο οδηγός του vagar78 πραγματικά αξίζει να τυπωθεί. Θα ήθελα δύο τελευταίες πληροφορίες αν ξέρετε. Υπάρχει κάποιο μέρος κοντά στην αφετηρία του Ε100 που να κάνει φύλαξη βαλιτσών και εντελώς γενική ερώτηση, επειδή πρώτη φορά ταξιδεύω με raynair τα εισητήρια πρέπει να τα έχω τυπωμένα ή με το qr από το κινητό μπορώ να ταξιδέψω. Ευχαριστώ.
 

Attachments

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Τα χαιρετίσματα μου, από την πανέμορφη Βουδαπέστη!!! Οτι πληροφορίες μου δώσατε ήταν πολύ χρήσιμες και ο οδηγός του vagar78 πραγματικά αξίζει να τυπωθεί. Θα ήθελα δύο τελευταίες πληροφορίες αν ξέρετε. Υπάρχει κάποιο μέρος κοντά στην αφετηρία του Ε100 που να κάνει φύλαξη βαλιτσών και εντελώς γενική ερώτηση, επειδή πρώτη φορά ταξιδεύω με raynair τα εισητήρια πρέπει να τα έχω τυπωμένα ή με το qr από το κινητό μπορώ να ταξιδέψω. Ευχαριστώ.
Δεν χρειάζεται να τα τυπωσεις από όσο θυμάμαι πρέπει να έχεις την εφαρμογή απλά...Όσο για τις βαλίτσες δες αυτό
Screenshot_20190505-104744.jpg
 
Μηνύματα
19
Likes
7
Καλησπέρα σας!!! Μπορειτε να μου επισυνάψετε τον τουριστικο οδηγό και οτι αλλο εχετε ανρτησει γιατι χαθηκα μεσα στις συζητησεις και δεν μπορω να τον βρω??? Ολοι βλεπω πως σας συγχαιρουν οποτε θα ηθελα να δω τι εχετε γράψει για Βουδαπεστη γιατι θα παω πρωτη φορα και χρειάζομαι οδηγίες!! Επιπλέον, μηπως γνωριζετε τι συμβαίνει με την Budapest Card? Σας ευχαριστω πολύ!
 
Μηνύματα
19
Likes
7
Καλησπέρα σας!!! Μπορειτε να μου επισυνάψετε τον τουριστικο οδηγό και οτι αλλο εχετε ανρτησει γιατι χαθηκα μεσα στις συζητησεις και δεν μπορω να τον βρω??? Ολοι βλεπω πως σας συγχαιρουν οποτε θα ηθελα να δω τι εχετε γράψει για Βουδαπέστη γιατι θα παω πρωτη φορα και χρειάζομαι οδηγίες!! Επιπλέον, μηπως γνωριζετε τι συμβαίνει με την Budapest Card? Σας ευχαριστω πολύ!
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
852
Likes
1.894
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού, Χιλή, Βολιβία
Καλησπέρα σας!!! Μπορειτε να μου επισυνάψετε τον τουριστικο οδηγό και οτι αλλο εχετε ανρτησει γιατι χαθηκα μεσα στις συζητησεις και δεν μπορω να τον βρω??? Ολοι βλεπω πως σας συγχαιρουν οποτε θα ηθελα να δω τι εχετε γράψει για Βουδαπέστη γιατι θα παω πρωτη φορα και χρειάζομαι οδηγίες!! Επιπλέον, μηπως γνωριζετε τι συμβαίνει με την Budapest Card? Σας ευχαριστω πολύ!
Είναι στην πρωτη σελίδα του θέματος.
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
852
Likes
1.894
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού, Χιλή, Βολιβία
Καλησπερα απο την εκπληκτικη Βουδαπέστη! Φιλε vagar ο οδηγός σου πολυ κατατοπιστικος. Θα επανελθω για μερικες επιλογες οταν επιστρεψω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.692
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom