Ουγγαρία Βουδαπέστη - Formula 1

Maria_ptst

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΗΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλησπέρα σε όλους!

Με αφορμή την επέτειο μας, βρήκα την ευκαιρία να κάνω δώρο στον αρραβωνιαστικό μου εισιτήρια για F1, που το ονειρεύεται από μικρό παιδί. Ετσι κλέισαμε τα αεροπορικα μας εισιτήρια και προσπαθούμε να σχεδιάσουμε τη σύντομη αλλά πολύ όμορφη αποδραση μας , όπου θα γίνει 22-25 Ιουλίου.
Οποιαδήποτε πληροφορία για τη Βουδαπέστη σχετικά με διαμονή, αξιοθεατα, τιμές, φαγητό, ψώνια, εμπορικά, μετακινησεις απο και προς το αεροδρόμιο, μέσα μαζικης μεταφοράς και ότιδήποτε άλλο θεωρείται χρήσιμο, θα με βοηθούσε παααααααρα πολύ.
Επίσης αν κάποιος γνωρίζει κάτι σχετικά με Formula 1 (μετακινήσεις, tips κτλ) θα το εκτιμούσα πολύ!
Περιμένω με ανυπομονησία τις προτάσεις σας για να σχεδιάσω όσο καλύτερα μπορώ το ταξίδι μας!!!

Υ.Γ.: Έχω δει σε άλλα θέματα πολλά απο αυτά που σας ρωτάω αλλά σχεδόν όλα ειναι από το 2009 και ενδεχομένως να έχουν αλλάξει πολλά απο τότε....
 

Billouk

Member
Μηνύματα
497
Likes
1.628
Έχω να πω..αρραβωνιαστικέ το καλύτερο δώρο πήρες!!! Σου γράφω απλά για να σου πω ότι οι πίστες γενικότερα είναι μακριά από το κέντρο και στο site της f1 έχει εισιτήρια και για parking, οπότε το ρίχνω ως ιδέα!
 

Maria_ptst

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΗΤΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Έχω να πω..αρραβωνιαστικέ το καλύτερο δώρο πήρες!!! Σου γράφω απλά για να σου πω ότι οι πίστες γενικότερα είναι μακριά από το κέντρο και στο site της f1 έχει εισιτήρια και για parking, οπότε το ρίχνω ως ιδέα!
:) Προτέινεις δηλαδή να νοικιάσουμε αυτοκίνητο για τον αγώνα;
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Είχα παέι στο grand prix με τα shuttle bus. Για να πας δεν ήταν και μεγάλη ταλαιπωρία αλλα για να γυρίσεις είχε κινηση.
 

Billouk

Member
Μηνύματα
497
Likes
1.628
Επειδή δεν έχω παει αλλά το χω ξανακοιταξει στο παρελθόν μη σε πάρω στο λαιμό μου, ακουσε τον φιλο που έχει ηδη παει αλλά σε περιπτωση που πάτε με αυτοκίνητο καλυτερα να χεις κλείσει το πάρκινγκ προκαταβολικά γιατί θα γίνεται χαμός!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.631
Likes
12.454
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom