Ουγγαρία Βουδαπέστη

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
εμεις με αθλητικα παπουτσια ειχαμε παει! (δεν ηταν επιλογη μας αλλα βαριομασταν να γυρισουμε να αλλαξουμε...) Θα δεις και πολυ κυριλε, θα δεις και αθλητικα , all star κ.α. τετοια!
Παντως Μαρτιο ηχαμε παει και ηταν τελεια! Η καλυτερη εποχή για μενα! Παρτε και κοντομανικα εκτος απο χοντρα ρουχα! Εμεις ψαχναμε να αγορασουμε γιατι ειχαμε 2 μονο κοντομανικα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.045
Μια "χαζη" ερωτηση.

Εκλεισα εισιτηρια μεσοβδομαδα για την οπερα,υπαρχει κανενα dress code? με casual παντελονι(οχι τζιν) πουκαμισο χαλαρο μπουφανακι και παπουτσια σε στυλ all star θα ειμαι κομπλε ή θα με κοιτανε παραξενα?
Οι ντόπιοι φοράνε τα καλά τους (είδα γυναίκες ντυμένες περίπου σαν παράνυφες). Οι τουρίστες είναι καλοντυμένοι επίσης. Όχι ότι δεν μπαίνεις όμως και με πιο απλό ντύσιμο.
 

antonis xenos

Member
Μηνύματα
91
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
WHO KNOWS :)
Ταξίδι-Όνειρο
ORLANDO AMERICA
παιδια να ρωτησω κατι..που ειναι στην βουδαπεστι το κεντρικο terminal δηλαδη εκει που ειναι και το μ1,μ2,μ3?
 

antonis xenos

Member
Μηνύματα
91
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
WHO KNOWS :)
Ταξίδι-Όνειρο
ORLANDO AMERICA
te="vaskosgr, post: 530705, member: 19873"]Deak Ferenc Ter λεγεται η σταση που και οι τρεις γραμμες εχουν προσβαση...[/quote]
Ευχα


Ευχαριστώ φίλε... Να σε ρωτήσω και κάτι ακόμα εσύ που θα κάνεις συνάλλαγμα?? Εγώ ρώτησα στο αεροδρόμιο τισ Θεσσαλονίκης και μ είπαν1 εύρο θα μ δώσουν 261 φιορινια νομίζω μου είπαν λίγο και δεν ξέρω τι να κάνω
 

sourloulou

Member
Μηνύματα
103
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Λος Αντζελες-Λας Βεγκας
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα
συναλλαγμα καναμε εκει κ εχει σχεδον σε καθε βημα!ειδικα στην περιοχη του Deak Ferenc Ter εχει πολυ συμφεροντα!πιο συμφεροντα κοντα στον κεντρικο σταθμο με τα τρενα!Με την καμια στο αεροδρομιο κ κοντα στο κοινοβουλιο!Αν εχεις πιστωτικη ή καρτα καταθετικου λογαριασμου χρησιμοποιησε τη για να βγαλετε εισιτηρια εκει στο αεροδρομιο με την καρτα και καντε συναλλαγμα μολις φτασετε!Εμεις ετσι καναμε!
 

sourloulou

Member
Μηνύματα
103
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Λος Αντζελες-Λας Βεγκας
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα
Συμφωνω με @Triplover ...μονο σε ανταλλακτηρια !!εκει αναφερομουν ,αν κ δεν το διευκρινησα , στο μηνυμα παραπανω!
 

natalia-p

Member
Μηνύματα
20
Likes
4
παιδιά γεια σας,
Θα ήθελα κάποιος αν ξέρει να μου πει αν αυτό το σπίτι που φαίνεται στον χάρτη είναι σε καλό σημείο..
buda.png
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom