Ουγγαρία Πολωνία Τσεχική Δημοκρατία Βουδαπεστη Ζακοπανε Κρακοβια Πραγα ΟΔΙΚΩΣ

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
giamara για κάποιο λόγο δε μου φορτώνει τις φωτογραφίες σου.. μόνο 2-3 στην αρχή που τις δείχνει μικρές και διπλές..
 

giamara

Member
Μηνύματα
41
Likes
13
καλημερα ισως φταιω εγω για τις διπλες δεν ειμαι και ιδιαιτερα γνωστης μηπως επειδη τις βαζω μεγαλες πατωντας full image εμενα μου τις παρουσιαζει κανονικα δε ξερω για κοιτα αυτες απο Βουδαπεστη στο παρκο πισω απο τη πλατεια ηρωων
πραγα βουδαπεστη κρακοβια 124.jpg
πραγα βουδαπεστη κρακοβια 101.jpg
πραγα βουδαπεστη κρακοβια 112.jpg
πραγα βουδαπεστη κρακοβια 097.jpg
 

giamara

Member
Μηνύματα
41
Likes
13
Ημερα 15η Σαββατο ξεκιμαμε πρωι απο cesky krumlov με επομενη σταση διανυχτερευσης στο πολυ αγαπημενο για εμας Novisad εχει ηδη αρχισει η αντιστροφη μετρηση της επιστροφης αποσταση 730 κμ περνωντας μεσα απο την αυστρια και διπλα απο τη βιεννη
Δρομος στην εισοδο της αυστριας αρκετα στενος βροχη ομιχλη βουνα και πολυ πρασινο χωριουδακια ομορφα καλο οδοστρωμα κουραστικη οδηγηση κατω απο αυτες τις συνθηκες εως βγουμε στην εθνικη για Βιεννη
Διασχισαμε παλι την Ουγγαρια δρομος σε ολη τη διαδρομη με οριο 130 στην Ουγγαρια μετα τη Βουδαπεστη γνωριμος αφου τον ειχαμε κανει πηγαινοντας
Συνορα με Σερβια συνοπτικες διαδικασιες και μονο που εβλεπαν τις ελληνικες πινακιδες
Αφιξη στο Novisad γυρω στις 1600 διαμονη στο γνωστο ξενοδοχειο φαγητο στη κεντρικη πλατεια βολτα στο πανεμορφο καστρο
Υπνος
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Σήμερα μου τις ανοίγει και είναι πολύ ωραίες!!! Αλλά.. Προσπάθησε να τις μικραίνεις σε μέγεθος πριν τις ανεβάσεις γιατί είναι τεράστιες και αργουν πάρα πολύ να φορτώσουν..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.165
Μηνύματα
882.645
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom