Βουλγαρία Βουλγαρία

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.882
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Ευχαριστώ πολύ παιδιά! Ευτυχώς στο σχολείο δεν είμαι μόνος μου! Η ομάδα πετάει άλλο αν δεν έρχονται πάντα όλα όπως τα περιμένεις. Άλωστε για όλα αυτά να βάλω και ένα "εγωιστικό" λόγο. Νομίζω ότι αν δεν ψαχνόμουνα λιγάκι (και με τα ταξίδια και όχι μόνο) θα με είχε κάνει η ρουτίνα να τα "παίξω" , που λένε και τα παιδιά. Έτσι μ'αυτά και μ'αυτά "..είμαστ' ακόμα ζωντανοί, στη σκηνή....".
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βραζιλία
Δημοοο σε παμεεεεεε!!!:haha:
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.882
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
πολύ καλή η ιδέα σου να μας ταξιδέψεις μέσα από παιδικά μάτια.
Ελπίζω ότι αυτά τα παιδιά θα γίνουν αυριανοί ταξιδευτές,και άνθρωποι με ανοιχτούς ορίζοντες.:lol:
Φαίνεται πως πιάνουν τόπο οι προσπάθειές μας. Χθες που άνοιξα το topic έστειλα ένα μήνυμα στη Μάργω (τη μαθήτρια που έγραψε το κείμενο) για να το δει. Σήμερα μου έστειλε ένα μήνυμα που μούφερε δάκρυα(!!!!). Παραθέτω ένα μικρό απόσπασμα. Τα παιδιά ευτυχώς ξέρουν να εκτιμούν. Είναι να μην είσαι αισιόδοξος μετά με αυτή τη νέα γενιά;
"Να ξερετε πως αν καποτε μου δινοταν η ευκαιρια να γυρισω το χρονο πισω και να ξαναζησω καποια πραγματα...1 απο αυτα θα ηταν σιγουρα η εκδρομη μασ στην Βουλγαρια.......
....Ελπιζω να συνεχιζετε να διοργανωνετε τετοιες απιστευτες εκδρομες και να γευτουν αυτην την εμπειρια και αλλοι μαθητεσ......"
Ευχαριστώ την τύχη μου που με αξίωσε με μαθητές σαν αυτό το παιδί.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
Δημο,ειναι τυχερα καποια παιδια που εχουν εσενα για δασκαλο!!! :clap::clap::clap:
respect!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.493
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom