Ζιμπάμπουε Νότια Αφρική Βουτιά στο…αφρικάνικο όνειρο (Ζιμπάμπουε & Ν.Αφρική)

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ε, λογικό...Όταν με το καλό την ξαναπιάσεις, ξεκίνα και πάλι (αν το έχεις ήδη διαβάσει) απο το κεφάλαιο Η Βουτιά Ι (είναι καλό σημείο να σε ξαναβάλει στο πνεύμα και αγαπημένο μου κεφάλαιο...).

Έχω γράψει ''ΤΕΛΟΣ'' εδώ και μέρες, είδα ότι πολλές ιστορίες μεταφέρθηκαν, αλλά η δικιά μου έμεινε στις ''υπο εξέλιξη''.

Άντε βρε παιδιά, μεταφέρετέ με!!!
Για να κανεις δουλεια σου,στειλε πμ στους μοδερατορες.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Ούουυυουυυυ!!
Μοδεράτορες, η ιστορία μου έχει τελειώσει... Απο το 2011 παρακαλώ!
Αν θέλετε την μεταφέρετε στα αζήτητα πλέον... :lol:
 

DRAKFIREMAN

Member
Μηνύματα
272
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη-Ιαπωνία
Μπράβο Αντώνη, πολύ όμορφη η αφήγησή σου.Δε σου φτάνει ο Φιλέας Φόγκ για πρότυπό σου αλλά εσύ φτάνεις για πρότυπο του Φιλέα Φόγκ με τέτοια ταξίδια.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Μπράβο Αντώνη, πολύ όμορφη η αφήγησή σου.Δε σου φτάνει ο Φιλέας Φόγκ για πρότυπό σου αλλά εσύ φτάνεις για πρότυπο του Φιλέα Φόγκ με τέτοια ταξίδια.
Να'σαι καλά για το κοπλιμάν, αλλά αργώ ακόμη.... Έχει εδώ μέσα μπόλικους Φιλέες!! :haha::haha::haha:
 
Μηνύματα
2
Likes
0
Καταπληκτικα, Αντωνη! Κι εγω ετοιμαζομαι για Νοτιο Αφρικη, Ζιμπαμπουε και Ζναμιμπια το Φεβρουαριο.. Αληθεια, περασες στους Καταρρακτες και στην Ζαμπια; Πηρες την daily tripper visa??? * ειμαι καινουργια στο forum, μολις μπηκα.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καταπληκτικα, Αντωνη! Κι εγω ετοιμαζομαι για Νοτιο Αφρικη, Ζιμπαμπουε και Ζναμιμπια το Φεβρουαριο.. Αληθεια, περασες στους Καταρρακτες και στην Ζαμπια; Πηρες την daily tripper visa??? * ειμαι καινουργια στο forum, μολις μπηκα.
Μου ξέφυγε εντελώς το ποστ αυτό και δε σου απάντησα...

Ναι, για τους καταρράκτες περάσαμε Ζάμπια και πήραμε εκεί την day tripper visa, εύκολα και γρήγορα...

Την εκδρομή για τη βουτιά στη devil's pool, πιστεύω να την έχεις ήδη κλείσει, ε;;
Έλεγξε αν βουτούν Φεβρουάριο, είναι οριακά νομίζω η εποχή που πας.
 
Μηνύματα
2
Likes
0
Οκ, Αντωνη! Ολα καλα! Εκλεισα την εκδρομη με τοπικο πρακτορειο ηδη σημερα! Ευχαριστω παντως!
Δεν πειραζει, ας μη βουτηξω, οντως η περιοδος δεν ενδεικνυται και ειμαι και φοβιτσιαρα!
Εισαι και στο facebook, να με κανεις add!. Να δεις το οδοιπορικο μου! Σημερα τελειωσα σχεδον και με εμβολια στη Νομαρχια! Ολα καλα! Πριν τους Καταρακτες εχω Κεηπ Ταουν και Ερημο Ναμιμπιας!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Οκ, Αντωνη! Ολα καλα! Εκλεισα την εκδρομη με τοπικο πρακτορειο ηδη σημερα! Ευχαριστω παντως!
Δεν πειραζει, ας μη βουτηξω, οντως η περιοδος δεν ενδεικνυται και ειμαι και φοβιτσιαρα!
Εισαι και στο facebook, να με κανεις add!. Να δεις το οδοιπορικο μου! Σημερα τελειωσα σχεδον και με εμβολια στη Νομαρχια! Ολα καλα! Πριν τους Καταρακτες εχω Κεηπ Ταουν και Ερημο Ναμιμπιας!
Ωραία, με το καλό τότε!! :clap:
Θα σου πώ και λεπτομέρειες σιγά σιγά αν θες. Είναι πενέμορφη η Αφρική. Μου έχει λείψει τόσο πολύ...:(
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Οκ, Αντωνη! Ολα καλα! Εκλεισα την εκδρομη με τοπικο πρακτορειο ηδη σημερα! Ευχαριστω παντως!
Δεν πειραζει, ας μη βουτηξω, οντως η περιοδος δεν ενδεικνυται και ειμαι και φοβιτσιαρα!
Εισαι και στο facebook, να με κανεις add!. Να δεις το οδοιπορικο μου! Σημερα τελειωσα σχεδον και με εμβολια στη Νομαρχια! Ολα καλα! Πριν τους Καταρακτες εχω Κεηπ Ταουν και Ερημο Ναμιμπιας!
Επίσης, απο Ναμίμπια δε γνωρίζω, αλλά για Ζιμπάμπουε και Κέιπ, θα κάνω ότι μπορώ.

Τη διάβασες όλη την ισορία μου;
Πόσες μέρες θα πάς;
 

renad

Member
Μηνύματα
25
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Βιρμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ολα
Antonis καλησπερα!

Θα παμε τον Οκτωβριο Cape Town, για μια εβδομαδα και σκεφτομαστε να κανουμε τουρ στο garden route. Θεωρειται ομως μια απο τις πιο επικινδυνες πολεις εσυ αντιμετωπισες καποιο προβλημα?
Μας συμβουλευεις να αποφυγουμε καποια περιοχη για διαμονη?
Καμια αλλη συμβουλη?
Ευχαριστω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.729
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom