Βέλγιο Λουξεμβούργο Βρυξέλλες-Λουξεμβούργο με τραίνο

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.034
https://www.brussels-city-tours.com/en/tour/luxembourg-dinant?date=2017-11-27&persons=2
Νομίζω είναι δύσκολο να βρεις για το χειμώνα διαθέσιμο πρόγραμμα για τη συγκεκριμένη εκδρομή.
Βρήκα ένα πρακτορείο που ενώ γενικά τον χειμώνα δεν κάνει,έχει καποιες μέρες μέσα στον Δεκέμβριο...160 ευρώ το άτομο :rolleyes-80:.....θα το αφήσω όμως γιατί έχω λίγες μέρες και πάω για ξεκούραση και όχι αγώνα δρόμου. :)
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.503
Καλά απορώ γιατί ψάχνετε πρακτορεία για να πάτε από τις Βρυξέλλες στο Λουξεμβούργο τη στιγμή που σε 1 λεπτό βγάζεις το εισιτήριο από το σπίτι σου ή από το γκισέ στο σταθμό ή από τα αυτόματα μηχανήματα για τρένο που πηγαίνει απευθείας.
Επίσης από τις 19.00 τη Παρασκευή μέχρι τη Κυριακή υπάρχει Weekend Ticket που είναι στη μισή τιμή και ισχύει σίγουρα για όλα τα τρένα εντός Βελγίου (για Λουξεμβούργο δεν ξέρω).
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.986
Likes
40.872
Επίσης από τις 19.00 τη Παρασκευή μέχρι τη Κυριακή υπάρχει Weekend Ticket που είναι στη μισή τιμή και ισχύει σίγουρα για όλα τα τρένα εντός Βελγίου (για Λουξεμβούργο δεν ξέρω).
Αν δεν ισχυει ως Λουξεμβουργο βγαζεις ενα εισιτηριο ως τον τελευταιο σταθμο πριν τα συνορα με επιστροφη στη μιση τιμη και αλλο ενα απο κει ως το Λουξεμβουργο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.468
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom