Ισπανία Βόρεια Ισπανία με παιδιά

las

Member
Μηνύματα
89
Likes
315
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Βοήθειαααα!!! Μόλις χτες κλείσαμε αεροπορικά για Μπιλμπάο. Θα έχουμε 6 μέρες και μαζί μας τα παιδια 4 και 6 ετών! Σκοπεύουμε να νοικιάσουμε αυτοκίνητο και λέμε να μεινουμε αρχικά San Sebastián. Κατά τ’αλλα δεν έχω ιδέα και όπως καταλαβαίνεται δεν έχω ιδιαίτερο χρόνο για να το ψάξω. Οποτε κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη!! Χωριά και πόλεις που αξίζει να επισκεφθούμε και ότι άλλο χρήσιμο σας έρχεται στο μυαλό!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.726
Likes
14.889
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Βοήθειαααα!!! Μόλις χτες κλείσαμε αεροπορικά για Μπιλμπάο. Θα έχουμε 6 μέρες και μαζί μας τα παιδια 4 και 6 ετών! Σκοπεύουμε να νοικιάσουμε αυτοκίνητο και λέμε να μεινουμε αρχικά San Sebastián. Κατά τ’αλλα δεν έχω ιδέα και όπως καταλαβαίνεται δεν έχω ιδιαίτερο χρόνο για να το ψάξω. Οποτε κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη!! Χωριά και πόλεις που αξίζει να επισκεφθούμε και ότι άλλο χρήσιμο σας έρχεται στο μυαλό!


Καλησπέρα σε όλους! Τον Αύγουστο έχουμε κλεισει εισιτήρια για Σαρδηνία 2 ενήλικες και 2 παιδιά.. θα είμαστε εκεί για 20 μέρες περίπου. Σκεφτομαστε αν βγει στο προγραμμα να πάμε και Κορσική αλλά αυτό δεν το έχουμε αποφασισει ακόμα. Ωστόσο, επειδή δεν έχω βρει καθόλου πληροφορίες όποιος γνωρίζει για μέρη που αξίζει να επισκεφτούμε παραλίες και οτιδήποτε άλλο ας βοηθήσει 😁😁
@makisg πολύ ευχαρίστως αλλά ας γίνει και κάποιος άλλος πολύτιμη πηγή πληροφοριών και για μένα 😄😄 τι στο καλό κανεις δεν έχει πάει;

Και την προηγούμενη φορά που ζήτησες πληροφορίες, τις πήρες, αλλά μετά μας ξέχασες;);)
 

las

Member
Μηνύματα
89
Likes
315
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Πω πω ο τιμωρός😂😂 μπορεί να μην έγραψα κάτι λόγω έλλειψης χρόνου και πολλών υποχρεώσεων ωστόσο απάντησα σε διάφορους που ρωτούσαν για Σαρδηνία 🙂
Έχεις τώρα να μου πεις τίποτα για Βόρεια Ισπανία ή θα με εκδικηθείς; Ήρεμα μιλάω 🙂
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.726
Likes
14.889
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Πω πω ο τιμωρός😂😂 μπορεί να μην έγραψα κάτι λόγω έλλειψης χρόνου και πολλών υποχρεώσεων ωστόσο απάντησα σε διάφορους που ρωτούσαν για Σαρδηνία 🙂
Έχεις τώρα να μου πεις τίποτα για Βόρεια Ισπανία ή θα με εκδικηθείς; Ήρεμα μιλάω 🙂

Αν έβρισκα τις απαντήσεις σου όπως λες ότι έκανες ( που δεν έκανες) δεν θα έκανα το παραπάνω σχόλιο. Ήρεμα απαντάω ;)
 

alonso

Member
Μηνύματα
30
Likes
159
Καλησπέρα!

Κάποιες πόλεις που μπορείτε να πάτε είναι :
  1. Γκέρνικα σίγουρα αξίζει επίσκεψη
  2. Gaztelugatxe αν και δε πρόλαβα να πάω
  3. Όταν θα είστε στο Μπιλμπάο να επισκεφτείτε το Γκέτσο, είναι λίγο έξω από την πόλη
  4. Σανταντέρ μ άρεσε επίσης πολύ, που μπορείτε να το συνδιάσετε με τις σπηλιές της Αλταμίρα
  5. Άμα έχετε όρεξη για οδήγηση και χρόνο θα πρότεινα να πάτε προς Λα Ριόχα και τα 2 οινοποιεία που έχει Bodegas Ysios & Riscal Winery
Γενικά, έχει τρομερή κουζινά οπότε θα φάτε καλά.


Στις ταξιδιώτικες ιστορίες υπάρχουν αρκετές για Βόρεια Ισπανία, άρα μπορείς να ρίξεις μία ματιά.!
 

las

Member
Μηνύματα
89
Likes
315
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Καλησπέρα!

Κάποιες πόλεις που μπορείτε να πάτε είναι :
  1. Γκέρνικα σίγουρα αξίζει επίσκεψη
  2. Gaztelugatxe αν και δε πρόλαβα να πάω
  3. Όταν θα είστε στο Μπιλμπάο να επισκεφτείτε το Γκέτσο, είναι λίγο έξω από την πόλη
  4. Σανταντέρ μ άρεσε επίσης πολύ, που μπορείτε να το συνδιάσετε με τις σπηλιές της Αλταμίρα
  5. Άμα έχετε όρεξη για οδήγηση και χρόνο θα πρότεινα να πάτε προς Λα Ριόχα και τα 2 οινοποιεία που έχει Bodegas Ysios & Riscal Winery
Γενικά, έχει τρομερή κουζινά οπότε θα φάτε καλά.


Στις ταξιδιώτικες ιστορίες υπάρχουν αρκετές για Βόρεια Ισπανία, άρα μπορείς να ρίξεις μία ματιά.!
Ευχαριστώ πολύ!!
 

las

Member
Μηνύματα
89
Likes
315
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Αν έβρισκα τις απαντήσεις σου όπως λες ότι έκανες ( που δεν έκανες) δεν θα έκανα το παραπάνω σχόλιο. Ήρεμα απαντάω ;)
Μάλλον δεν έψαξες καλά😏 δεν είμαι στην ηλικία που να λέω ψέματα. Έχω μεγαλωσει πια 🙂
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.912
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom