Βlue air 29,9 για γρήγορους

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Μολις ειδα ενα μαιλ η Blue air δινει με 29,9 ευρω ολες τις πτήσεις...... αλλα μονο για σήμερα!!

http://www.blueairweb.com/Special-Offers-GR/35_Happy-Hour

...."Σπουδαία νέα για όλους τους θαυμαστές των προσφορών! Η Παρασκευή, 8 Οκτωβρίου
2010 είναι «χαρούμενη μέρα»!
Απολαύστε την Χαρούμενη Ώρα της Blue Air με σταθερή τιμή εισιτηρίου στα 29,99 Ευρώ/Διαδρομή για όλους μας τους προορισμούς!"

Μη χάνετε χρόνο γιατί η προσφορά είναι διαθέσιμη μόνο μεταξύ των ωρών 15:00 και 24:00!
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Λέει:Ταξιδιωτική περίοδος: 1η Νοεμβρίου 2010 – 15η Δεκεμβρίου 2010 και 15η Ιανουαρίου 2011 –
29 Οκτωβρίου 2011


Αλλά όταν βάζω πτήσεις Θεσσαλονίκη-Βουκουρέστι για το 2011 δεν βγάζει καμιά διαθέσιμη, ακόμα και μετά τον Μάρτιο που είναι η καλοκαιρινή περίοδος
 

gtsimp

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
δε βρίσκω κανένα εισητηριο με 29.9 ευρώ.. ποιες μέρες πετάει από θεσνικη/βουκουρέστι?
 

glazar

Member
Μηνύματα
50
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα..
Ταξίδι-Όνειρο
Ο επόμενος...
Μεχρι 30/10 :clap:. Respect
 

GeorgeD

Member
Μηνύματα
240
Likes
44
Το πρόγραμμα που υπάρχει στην ιστοσελίδα τους αφορά τις πτήσεις μέχρι 31/10/2010.. το περίεργο είναι ότι βγάζουν προσφορά χωρίς να υπάρχει η δυνατότητα να κλείσει κάποιος εισητήρια από την στιγμή που δε μπορεί να δει ημερομηνίες πτήσεων!

Μάλιστα εδώ και κάποιες ώρες τους έχω στείλει email, αλλά ακόμη δε μου ήρθε κάποια απάντηση..
 

road

Member
Μηνύματα
140
Likes
76
τζουφια είδηση τελικά. έβαλα απιστευτους συνδιασμούς αλλα εισητήριο δεν έβγαζε
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Μηπως τελικά τα σχόλια που κάναμε και την προηγούμενη φορά οτι δηλαδή η εταιρία παει για "φούντο" ειναι αλήθεια;;;;
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Αν θέλετε άμεση επικοινωνία καλύτερα τηλεφωνείστε στο νούμερο που είναι αναρτημένο στην ιστοσελίδα τους.Θα βγει υπαλληλος που θα μιλάει ελληνικά. Στα ηλεκτρονικά μηνύματα είτε δεν απαντούν είτε απαντούν μετά 2-3- ημέρες. Και εγώ το ίδιο παρατήρησα, ότι δηλαδή μετά τις 30-10 ούτε οι ίδιοι δεν ξέρουν τι θα κάνουν με το Θεσσαλονίκη- Βουκουρέστι. Δεν εξηγείται αλλιώς.Πάνε εκείνες οι λαμπρές ημέρες που ταξιδεύαμε το Θεεσαλονίκη- Λονδίνο τζάμπα.
 

GeorgeD

Member
Μηνύματα
240
Likes
44
Το ίδιο πρόβλημα είναι προς οποιοδήποτε προορισμό, δεν εμφανίζει δηλαδή πτήσεις μετά τις 31/10/2010..δε νομίζω η εταρία να πηγαίνει για πτώχευση, ωστόσο είναι πολύ περίεργο να ανακοινώνει προσφορά χωρίς να έχει έτοιμο το πλάνο πτήσεων..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.976
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Είναι πάρα πολύ απλό. Η εταιρία σταματάει τις πτήσεις για Θεσσαλονίκη στις 31/10, με την αλλαγή ώρας και την έναρξη του χειμερινού προγράμματος δρομολογίων. Άρα απολύτως φυσικό να μη σας βγάζει τίποτε ΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. Αν τώρα ενδιαφέρεστε π.χ. για ένα Στουτγάρδη - Sibiu, ή για ένα Βουκουρέστι - Δουβλίνο, απ' αυτά έχει.

Επίσης δεν έχει κανένα δρομολόγιο μετά τις 27/3, που αλλάζει και πάλι η ώρα και εφαρμόζεται το θερινό πρόγραμμα δρομολογίων του 2011. Η προσφορά τελειώνει 27/3 δηλαδή...

Το αν πάει ή όχι η εταιρία για φούντο, δεν το ξέρω. Πάντως μετοχές τους δε θα αγόραζα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.680
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom