Ινδία ΓΕΙΑ ΣΑΣ.........ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΙΝΔΙΑ???

westdin

Member
Μηνύματα
20
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια
ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΣΤΕ ΟΣΟΙ ΕΧΕΤΕ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΣΤΗΝ ΙΝΔΙΑ!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΙΝΔΙΑ....ΑΛΛΑ ΠΩΣ????ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΤΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΠΑΚΕΤΑ ΓΙΑ ΙΝΔΙΑ Κ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ...ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ!:(
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις.

http://www.travelstories.gr/rules.php
 

westdin

Member
Μηνύματα
20
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια
ααααα..

δεν ειναι και τοσο απλο...η ινδια ειναι πανεμορφη χωρα αλλα οχι και η ασφαλεστερη για να ταξιδεψει εκει καποιος μονος.ειναι καλυτερο νομιζω ενα ταξιδι στην ινδια με καποιο γκρουπ....
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
δεν ειναι και τοσο απλο...η ινδια ειναι πανεμορφη χωρα αλλα οχι και η ασφαλεστερη για να ταξιδεψει εκει καποιος μονος.ειναι καλυτερο νομιζω ενα ταξιδι στην ινδια με καποιο γκρουπ....
αμα το λες ετσι θα ειναι !!! (πλακιτσα )

Σοβαρα τωρα , μια χαρά ασφαλης χωρα ειναι η Ινδία , διαβασε τις ιστοριες που εχουν γραφτει στο φορουμ και ότι απορίες σου μεινουν , εδω ειμαστε να βοηθησουμε .....
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Είναι πολύ πιο απλό απ' όσο νομίζεις..
Ο dmdoc μια χαρά τα έγραψε,ψάξε και λίγο στο διαδίκτυο και όλα καλά..
Όσο για ασφάλεια,τα στοιχειώδη,όπως και στην γειτονιά σου....

Έχει εξαφανιστεί και η Lalibela...
 

westdin

Member
Μηνύματα
20
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια
σ ευχαριστω κικι..............και φιλε αμστερνταμ τι ειναι η lalibela????????
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Κοίτα...τους ίδιους ενδοιασμούς είχα και εγώ αλλά τελικά δεν συνέβει ΤΙΠΟΤΑ απολύτως...βαρετά και μονότονα:bleh::bleh::bleh::bleh:.Να σκεφτείς στην Πολωνία είχαμε περισσότερο σασπένς:haha::haha::haha::haha:
Μια ιδέα είναι,και ένα κλικ μακριά η πραγματοποίησή της.
Lalibela=θρυλικό ινδόφιλο μέλος,που όμως ο θρύλος της κράτησε λίγο...δυστυχώς.
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Καταλαβαίνω ότι, αν δεν το έχεις συνηθίσει, ένα μοναχικό ταξίδι στην Ινδία φαντάζει τρομακτικό. Παρόλ'αυτά, μου κάνει εντύπωση που δεν μπορείς να βρεις ένα γκρουπ που να κλείνει για Ινδία. Η Ινδία είναι κλασικός προορισμός για γκρουπ. Το έψαξες καλά;
 

westdin

Member
Μηνύματα
20
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια
.....

dmdoc...λιγο βαρετα κ μονοτονα στην ινδια???εκει με τοσα πραγματα που εχεις να δεις και γενικα ολο το στυλ της χωρας οι ανθρωποι,ειναι ολα τοσο νομιζω διαφορετικα που κ να θελεις να βαρεθεις δεν μπορεις!! @sprom..ναι σιγουρα δεν ειναι οτι καλυτερο να ταξιδεψει καποιος στην ινδια μονος....κ απο τουριστικα πακετα 2 που δηλωσα συμμετοχη.......:( δεν συμπληρωσαν 12αδα για να παμε:mad:
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Εγώ δηλώνω συμμετοχή, αρκεί να είναι χειμώνας! νομίζω ότι αν δεν με ταρακουνησει κάποιος δεν θα το κάνω ποτέ!
(επίσης και για Λάος, Βιετνάμ, Καμποτζη, Ιαπωνία δυστυχώς άκυρο προς το παρόν:()
 

westdin

Member
Μηνύματα
20
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια
!!!!

:clap:borealis...αληθεια??????????τελεια......και για χειμωνα ,μακαρι να γινει αυτο το ταξιδι.....χειμωνα ειναι και καλυτερα δεν θα εχει πολυ ζεστη μαλλον την αναπαντεχη ζεστη της ινδιας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.204
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom