Γαλλία-Γερμανία με τι συνδέονται?

MariaPico

Member
Μηνύματα
102
Likes
1
Η Γαλλία με τη Γερμανία εκτός από αεροπλάνο συνδέονται με κάτι άλλο? συνδέονται με τρένο? και αν ναι ας μου δωσει καποιος την ιστοσελιδα να δω τιμες:rolleyes:
 

MariaPico

Member
Μηνύματα
102
Likes
1
Θα πετάξω με easyjet από Θεσσαλονίκη για Γερμανία. Δηλαδή περιοχή στην Γερμανία όπου είναι το αεροδρόμιο! Και από εκεί θέλω να πάω Παρίσι...το ξενοδοχειο κατα πάσα πιθανότητα θα είναι στο marais-centre pompidou...οποτε δεν ξερω καθολου αν μπορειτε βοηθηστε με...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
το Bahn.de έχει και αγγλικά
Αν επίσης μας έλεγες πού προσγειώνεσαι και ποιό το προγραμμά σου ίσως σε βοηθούσαμε περισσότερο
 

MariaPico

Member
Μηνύματα
102
Likes
1
το Bahn.de έχει και αγγλικά
Αν επίσης μας έλεγες πού προσγειώνεσαι και ποιό το προγραμμά σου ίσως σε βοηθούσαμε περισσότερο

ναι τωρα το ειδα...απλα εχει πολλες περιοχες και δεν ξερω τι να επιλεξω:shock:
 

MariaPico

Member
Μηνύματα
102
Likes
1
το Bahn.de έχει και αγγλικά
Αν επίσης μας έλεγες πού προσγειώνεσαι και ποιό το προγραμμά σου ίσως σε βοηθούσαμε περισσότερο

το γραφω απο πανω σου δεν το ειδες...
Θα πετάξω με easyjet από Θεσσαλονίκη για Γερμανία. Δηλαδή περιοχή στην Γερμανία όπου είναι το αεροδρόμιο! Και από εκεί θέλω να πάω Παρίσι...το ξενοδοχειο κατα πάσα πιθανότητα θα είναι στο marais-centre pompidou...οποτε δεν ξερω καθολου αν μπορειτε βοηθηστε με...

αυτό έγραψα πάνω...επειδή η Θεσσαλονίκη με την easyjet δεν εχει πτησεις θελω κατι αλλο οικονομικο...μια χαρα μου εβγαιναν 220-240 ευρω τα αεροπορικα θεσσαλονικη-παρισι αλλα δεν εχει δυστυχως δρομολογια...και ηθελα εισητηρια με τοσο...airtickets pamediakopes και τετοια τα βλεπω αρκετα ακριβα...μιλαμε για Ιανουαριο ετσι? και ειπα να ψαξω κατι οικονομικοτερο οπως αεροπλανο με τρενο π.χ.

ειπα να πεταξω θεσσαλονικη-αθηνα και αθηνα-παρισι με easy
αλλα ρε παιδια θεσσαλονικη-αθηνα ειναι πολλα 215 ευρω στην καλυτερη περιπτωση
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.137
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom