Γαμήλιες Σουίτες Μιλάνο

Maro

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Γειά σας,

παντρεύομαι τον Φεβρουάριο και θα πάω Μιλάνο. Θα ήθελα να ξέρω αν υπάρχουν προσφορές για νεόνυμφους με extra παροχές σε ξενοδοχεία της περιοχής, αν γνωρίζετε κανένα κατάλληλο για την περίπτωση και που μπορώ να βρω περισσότερα για προσφορές για νεόνυμφους
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
καλως την και η ωρα η καλή !!!!!!

για γαμήλια εχουμε την ειδική την Ρενατα αλλά τωρα ειναι στο Μπαλί για ξαπλες
άξιος αντικαταστατης της ειναι όμως ο gts που εχει ειδικότητα στα γαμήλια

θα σου απαντήσει ........

ΥΓ1 εκανες καμια αναζήτηση στα site όπως το booking ?? αν ναι τοτε καταλήγεις σε καποια και στελνεις email κατευθείαν στα ξενοδοχεία
ΥΓ2 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ αργησες !!!!!!!!!!!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Χρησταρα μη λες πολλα γιατι παλι θα μας διαγραψουν.
Προς την Μαρω τωρα:
Θα γινω κακια
Βρε καλη μου βρε χρυση μου βρε μαλαματενια μου ...Μιλανο θα πας και ιδιως καταχειμωνο για Γαμηλιο?Τοσες αλλες ωραιες πολεις στην Ιταλια και την Ευρωπη?
Σου τα λεει αυτα μια παθουσα που ειχε παει γαμηλιο Αστυπαλαια ενω ειχε τα λεφτα να παει σε τροπικο νησι και το εχει σκυλομετανιωσει.
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Γαμήλιες σουίτες στο Μιλάνο θα βρεις, αλλά είναι πανάκριβες. Πόσα διαθέτετε τη βραδιά;
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana

Maro

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Χεχε! Μην ανησυχείτε αυτό είναι το 1ο μέρος μόνο.
Θέλαμε κάτι κοντά, φτηνά και εύκολα για να ξεκουραστούμε 2-3 ημέρες μετά το γάμο. Λόγω του καιρού, που μαλλον δεν θα ειναι καλος, ειπαμε να παμε αργοτερα το Πασχα καπου καλυτερα και ζεστα. Οπότε θα εχουμε και καλυτερα να θυμομαστε... Αλλα μια που θα ειμαστε στο Μιλανο ας ειναι σε ενα ωραιο ξενοδοχειο...

Στο booking κοιταζω, αλλα, ειναι τοσα πολλα που δεν ξερω απο που να αρχισω! Θα ξεκινήσω με αυτα που μου γραψατε!

Ευχαριστω για τις συμβουλες
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.422
Παρόλα αυτά αν το έχετε αποφασίσει, το άπολυτο ξενοδοχείο για μένα και για τέτοια περίσταση είναι το Principe di Savoia...
Τώρα προσφορά..χμμμ...Για δες λίγο τιμές...Σουίτα και Principe δεν παίζει...

Hotel Principe Di Savoia | Luxury 5 Star Hotel Milan | 5 Stars Hotel Milan | Dorchester Collection
Έριξα μια ματιά από περιέργεια...
Σε μια από τις "καλές" σουίτες του, η ημερήσια χρέωση κατοικίδιου ζώου είναι 120?!!!!! :haha::haha::haha:
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Bρε πουλάκι μου ψάχνεις καλές και φτηνές σουίτες στο Μιλάνο? Δηλαδή το φτηνά για σένα πόσο είναι? 300? 500? ή 1.000?? Αν ψάχνεις για κάτω από 300? να πας να κοιταχτείς... αν παίζεις σε αυτές τις τιμές the best bet is...

10 Corso Como home page

παζάρεψε το και πασπάλισε το με γαμήλιο ταξίδι μπας και πετύχεις κάτι καλύτερο...

Style, privacy,location... τα υπόλοιπα είναι απλές οδοντόκρεμες...
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Έριξα μια ματιά από περιέργεια...
Σε μια από τις "καλές" σουίτες του, η ημερήσια χρέωση κατοικίδιου ζώου είναι 120?!!!!! :haha::haha::haha:

Φυσικά...Έριξες μια ματιά στο καλύτερο ξενοδοχείο της πόλης, όχι σε Β&Β!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.832
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom