Γαμήλιο Ταξίδι ΠΟΥ? Τον φεβρουαριο 2011!

CHRISTOS_TSAK

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλημέρα,

Έχοντάς κοιτάξει μέσα στο forum δεν βρήκα πληροφορίες για γαμήλιο ταξίδι τον Φεβρουάριο, Θα ήθελα να πάω κάπου προς Μπαλί (συν Λόμποκ) και Μαλδίβες.
Με ενδιαφέρει να δω και λίγο έναν διαφορετικό πολιτισμό αλλά και χαλάρωση σε ατελείωτες αμμουδιές κ ξαπλώστρες.
Είναι αρκετά νωρίς αλλά θα ήθελα να ξεκινήσω να το ψάχνω μην τυχόν πετύχω καμιά προσφορά. Έχω κάποιες ερωτήσεις:
1)Να το ψάξω με πρακτορείο ή μόνος με πληροφορίες από εσάς?
2)Τι καιρός παίζει εκείνοι την εποχή εκεί? Μουσώνες? (Μην πάω κ βρέχει όλη μέρα)
3)και τελευταία ερώτηση το κόστος πάει πόσο για να δω αν θα μείνει όνειρο η πραγματικότητα κατά ζευγάρι πια.

Σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες και για την βοήθειά σας. :)
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Ωραιοι προορισμοι αλλα...

Στο Μπαλι θα δεις διαφορετικο πολιτισμο αλλα ο Φεβρουαριος ειναι μηνας βροχων και δεν εχει τις παραλιες που ψαχνεις.

Μαλδιβες αγνοω τον καιρο τον Φεβρουαριο,εχει μεν παραλιες αλλα δεν εχει πολιτισμο.

Ο Φεβρουαριος μηνας ειναι ιδανικος για Ταιλανδη αν σε ενδιαφερει και συνδιαζει οσα ψαχνεις,και το σημαντικοτερο φτηνα.

Οπου κι αν πας θα βρεις πολλες πληροφοριες μεσα στο φορουμ για να οργανωσεις το ταξιδι μονος σου.
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Θα εισηγηθώ να πάρεις το κλειδί ..της χώρας..:D
και στους 3 που στέλνεις στην tai να έχεις ένα ταξίδι δωρεάν με special spa:shock:
thanks:D το καλυτερο δωρο αλλα...μου αρκει μια αχυροκαλυβα για ενα 3μηνο στο παγκαν διπλα στη θαλασσα.
 

panos1979

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Aιγυπτο
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Κορεα
Συμφωνω με Ταυλανδη!!!Μεινετε και 2 μερες στην Μπανγκοκ ομως!Ειναι τοσο γοητευτικηηη!!!Και οπωσδηποτε δειτε την πλωτη αγορα!!!!
 

SecretLuna

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΤΒΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
αν στο επιτρέπει το Budjet, πολύ ωραία εποχή είναι για νότια αμερική !
δεν έχω πάει αλλά είναι το όνειρό μου !!! Αν είχα πανρευτεί χειμώνα εκεί θα πήγαινα χωρίς δεύτερη κουβέντα...
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
αν στο επιτρέπει το Budjet, πολύ ωραία εποχή είναι για νότια αμερική !
δεν έχω πάει αλλά είναι το όνειρό μου !!! Αν είχα πανρευτεί χειμώνα εκεί θα πήγαινα χωρίς δεύτερη κουβέντα...
Ε δεν ξαναπαντεύεσαι ρε πουλάκι μου χειμώνα να πας λατινική αμερική να σου φύγει κι ο καημός?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.687
Likes
50.580
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Με τον Traveller!
Δεν κατάλαβες ότι ήταν έμμεση πρόταση γάμου; Γεροντοπαλίκαρο είναι ο άνθρωπος και ψάχνεται... Γιατί νομίζεις ότι πετάει κάθε τρεις και πέντε; Έχει βάλει στο μάτι τις αεροσυνοδούς...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μην δεχθεις ομως να σε παει γαμηλιο στην Αβανα και δη με γκρουπ ελληνων....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.047
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom