Μαλδίβες Γαμήλιο Ταξίδι στις Μαλδίβες!!!

perictione

Member
Μηνύματα
66
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα σου΄ρχομαι (25/08)
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σας εύχομαι πραγματικά τα καλύτερα, να ζήσετε να ευτυχήσετε! Περιμένουμε με αγωνία τη συνέχεια αυτού του μαγευτικού ταξιδιού!!
 

perictione

Member
Μηνύματα
66
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα σου΄ρχομαι (25/08)
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Να κάνω και μια σχετική αδιάκριτη ερώτηση? Πόσο περιπού στοίχιζε η νύχτα σε αυτό το υπερλούξ δωμάτιο. Παντεύεται ο αδερφός μου το καλοκαίρι και μια από τις σκέψεις είναι φυσικά ένα από αυτά τα νησάκια...οπότε θέλει να πάρει και μια ιδέα του κόστους!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.194
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
SerGary να ζήσετε,να ευτυχήσετε!μόλις διάβασα τη συνέχεια της ιστορίας σου,αχχχχ τι όμορφη εμπειρία αυτή στο ξενοδοχείο,μας έκανες μιά...κάτσε καλά περιγραφή του δωματίου με τα μπάνια και την μπανιέρα με τα αφρόλουτρα:xmas_lol::xmas_lol:,και τον ωκεανό στα πόδια σας!άντε να κοιμηθούμε τώρα στα πτωχικά μας διαμερίσματα:xmas_cheesygrin:,...δώσε και τη συνέχεια σε παρακαλώ,να πέσουμε κάτω μιά κι έξω,μη μας αποτελειώνεις σιγά/σιγά...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ax καλέ κρατήστε με ...θα λιποθυμήσω απο συγκίνηση!! :xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:
 

Gyristra

Member
Μηνύματα
23
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλι
Διαβασα και εγω την πολυ ομορφη περιγραφη σας και θυμηθηκα τα δικα μας,8-16 Δεκεμβριου γιορτασαμε με τον ανδρα μου την 34η επετειο του γαμου μας στην Κουρουμπα ενα κοντινο νησακι στο Μαλε,η πρακτορας μας ειχε δηλωσει ως νιοπαντρους και οι εκπληξεις για μας ηταν πολλες.Στο αεροπλανο μας προσφεραν τουρτα ,δωρο απο την πρακτορα,και στην Κουρουμπα,αναβαθμιση του δωματιου μας ,απο μπανγκαλοου στην παραλια που ειχαμε πληρωσει ,σε μπανγκαλοου με ιδιωτικη πισινα,περιτο να σας πω οτι ειμασταν συνεχεια στο νερο , στην θαλασσα η στην πισινα .Το περιβαλλον ηταν εξαισιο το βραδυ σε ολο το νησι υπαρχει χαμηλος φωτισμος και οπου και αν πας ειναι πολυ ρομαντικα και πανεμορφα,η τελαυταια εκπληξη ηταν δειπνο στην παραλια με δικο μας σερβιτορο που διακριτικα στεκονταν καπου στο σκοταδι και παρουσιαζονταν μονο για να γεμισει κρασι τα ποτηρια μας.Το ταξειδι το συστηνω ανεπιφυλακτα στους ρομαντικους ,ερωτευμενους και αυτους που θελουν πραγματικα να ξεκουραστουν.:xmas_wink:
 

kalove

Member
Μηνύματα
436
Likes
1.637
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Εθνικά πάρκα ΗΠΑ
Νά ζήσετε.
Εύχομαι ολόψυχα κάθε ευτυχία καί πολλά πολλά ταξίδια
 
Μηνύματα
43
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μακάρι Κούβα
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Ax τι ομορφα!!!!Να ζήσετε και να πηγαίνετε πάντα σε τετοια μαγευτικά μέρη!!
Ανυπομονω να παω και εγώ στις Μαλδίβες!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.639
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom