Γαμήλιο ταξίδι Αύγουστος...

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
5 Ubud (και λίγες είναι) - 3 Nusa Dua - 2 Nusa Penida - 2 Singapore.
Κάπως έτσι θα το μοίραζα αν ήθελα να προσανατολιστώ και σε παραλίες. Έβαλα 3 βράδια Νusa Dua γιατί έχει πολύ ωραία ξενοδοχεία πάνω σε μία αξιοπρεπέστατη παραλία και είναι μια καλή βάση για να γυρίσετε το νότιο μέρος του νησιού και τις παραλίες του. Για τόσες μέρες δεν προλαβαίνεις τα gili. (Οι αριθμοί είναι βράδια. Αν έχεις ακόμα λιγότερα, αφαιρείς από ένα βράδυ στην κάθε πρόταση).
Ευχαριστώ και πάλι!! Θα διαβάσω και την ιστορία σου και θα μου λυθούν και άλλες απορίες 😁
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Χαχα γιατί νομίζεις ότι το θυμόμουν; Θυμόμουν ότι κάποια στιγμή κάτι έγραφα αλλά νόμιζα ότι ήταν προσωπικές σημειώσεις...
Πανδημία λέγεται :bleh:
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι

romeohellas

Member
Μηνύματα
108
Likes
60
ταυλανδη με σταση -επισκεψη σιγκαπουρη αμα θες βαζεις πουκετ κραμπι κτλ μπανγογκ αλλος πολιτισμος λεμε διαφορετικος απο αυτα που ξερουμε ευρωπη αμερικη θα ξαναπηγαινα
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Επιτέλους ήρθε η ώρα να κλειστούν τα εισιτήρια!! Βλέπω αρκετοί όπως και τα πρακτορεία πηγαίνουν πρώτα Μπαλί , και μετά στην επιστροφή σταματανε και Σιγκαπούρη! Υπάρχει λόγος που δεν κάνετε το αντίθετο? Εμένα πχ με βολεύει και οικονομικά και σε θέμα ώρας, να πάω πρώτα Σιγκαπούρη..
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Επιτέλους ήρθε η ώρα να κλειστούν τα εισιτήρια!! Βλέπω αρκετοί όπως και τα πρακτορεία πηγαίνουν πρώτα Μπαλί , και μετά στην επιστροφή σταματανε και Σιγκαπούρη! Υπάρχει λόγος που δεν κάνετε το αντίθετο? Εμένα πχ με βολεύει και οικονομικά και σε θέμα ώρας, να πάω πρώτα Σιγκαπούρη..
Δεν θεωρώ ότι έχει διαφορά. Δες απλά τις ώρες αναμονής στα stop over σου πως βολεύουν.
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Δεν θεωρώ ότι έχει διαφορά. Δες απλά τις ώρες αναμονής στα stop over σου πως βολεύουν.
Οκκ!! Και κάτι ακόμα.. έχω μέρες διαθέσιμες, αν κάτσω Μπαλί 12 μέρες είναι υπερβολή? Και 3 Σιγκαπούρη..
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Οκκ!! Και κάτι ακόμα.. έχω μέρες διαθέσιμες, αν κάτσω Μπαλί 12 μέρες είναι υπερβολή? Και 3 Σιγκαπούρη..
Χαχαχα! Χάλια, χάλια! Μη σε βρει τέτοιο κακο! Τι υπερβολή αγορίνα μου! Και μήνα καθόμουνα! Τι συζητάμε! Να μας συγχύσεις θέλεις...?:russian_roulette:
 
Last edited:

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Μήπως να πρόσθετες άλλη μία μέρα στη Σιγκαπούρη? Το λέω από την άποψη ότι μία ημέρα θέλεις στο νησι Σεντοζα, και άλλη μία μέρα στο Singapore zoo. Εγώ βρήκα πολύ ενδιαφέρουσα και την πόλη και κάποια μέρη ήθελα να τα δω και μέρα και νύχτα όπως το gardens by the bay και να ανέβω στο marina bay sands και πρωί και βράδυ για ποτό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.569
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom