Γαμήλιο ταξίδι Αύγουστος...

retzi

Member
Μηνύματα
15
Likes
7
Σας ευχαριστω ολους για την αμεση απαντηση σας! Το ερωτημα ειναι Μπανγκοκ Μπαλι ή Σιγκαπουρη Μπαλι??? Απο οτι ειδα στην Μπανγκοκ εχει αρκετα εντυπωσιακα ανακτορα αγαλματα Βουδα κλπ.. Με την Σιγκαπουρη παλι δεν εχω καθολου εικονα τι παιζει και αν αξιζει.. Επισης σαν αναλογια διανυκτερευσεων τι θα προτεινατε??
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
Σας ευχαριστω ολους για την αμεση απαντηση σας! Το ερωτημα ειναι Μπανγκοκ Μπαλι ή Σιγκαπουρη Μπαλι??? Απο οτι ειδα στην Μπανγκοκ εχει αρκετα εντυπωσιακα ανακτορα αγαλματα Βουδα κλπ.. Με την Σιγκαπουρη παλι δεν εχω καθολου εικονα τι παιζει και αν αξιζει.. Επισης σαν αναλογια διανυκτερευσεων τι θα προτεινατε??
Για Σιγκαπούρη Μπαλί που έχω άποψη, θα σου έλεγα πως οι 2 νύχτες δεν φτάνουν για Σιγκαπούρη, και πως οι 5 επίσης δεν φτάνουν για Μπαλί..άρα θα κατέληγα στο 3 Σιγκαπουρη, 7 Μπαλί .. btw Σιγκαπούρη έχει τον απίστευτο ζωολογικό κήπο, το νησί sentosa, στα οποία θα διαθέσεις λογικά τις 2 μέρες.. και έχει και αρκετά ακόμα αξιοθέατα..
 

retzi

Member
Μηνύματα
15
Likes
7
Για Σιγκαπούρη Μπαλί που έχω άποψη, θα σου έλεγα πως οι 2 νύχτες δεν φτάνουν για Σιγκαπούρη, και πως οι 5 επίσης δεν φτάνουν για Μπαλί..άρα θα κατέληγα στο 3 Σιγκαπουρη, 7 Μπαλί .. btw Σιγκαπούρη έχει τον απίστευτο ζωολογικό κήπο, το νησί sentosa, στα οποία θα διαθέσεις λογικά τις 2 μέρες.. και έχει και αρκετά ακόμα αξιοθέατα..
Ευχαριστω πολυ φιλε μου! Εκει εχει και τα studio της Universal απο οτι πηρε το ματι μου!
 

Smaragda53

Member
Μηνύματα
985
Likes
2.068
Επόμενο Ταξίδι
αχ, μακάρι νάξερα!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Πολυνησία
Για Μεξικό ο Σεπτέμβριος είναι μεγάλο ρίσκο, ο χειρότερος μήνας λόγω τυφώνων και βροχών. Απορώ που δε στο είπανε στο πρακτορείο!
Συν αυτό που αναφέρει ο Yorgos με τα φύκια που τα τελευταία χρόνια είναι μόνιμο φαινόμενο και δε νομίζω οτι θα καλυτερέψει ή θα εξαφανιστεί ξαφνικά.
πριν τρεις μέρες στον Μαραθώνα είχε πολλά φύκια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.553
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom