Γαμήλιο ταξίδι!!!! Που? Βοήθεια!!!

pbeth

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Σσσσσσσ μην το ξαναπεις οτι η ΝΥ ειναι μονο για ψωνια !Θα μας την πεσουνε !:haha:Εννοειται οτι η Ν.Υ. εχει τα απειρα να κανεις και θα ξετρελαθητε σιγουρα.Οσο για τον Α.Δομινικο εχω διαβασει τα καλυτερα εδω μεσα .Κατι παραλιες ονειρεμενες !!!
Αν εχετε τα λεφτα για αυτο τον συνδυασμο..μην το σκεφτεσαι καθολου.
Φαίνεται ότι είμαι πολύ άσχετος με το αντικείμενο!!!:haha::haha:
Όσον αφορά τα Λεφτά....!!!
Kleopatra πόσο νομίζεις θα στοιχίσει ένα τέτοιο ταξίδι?
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία

Άκου το ρεφρέν της Alicia...
 
Last edited by a moderator:

Maniatissa

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
H ώρα η καλή και να ζήσετε!
Τσέκαρε λίγο το airfasttickets.gr Έίδα φωτό από προσφορά γαμήλιου στην Κούβα. Έχει μαγευτικές παραλίες! Με το συγκεκριμένο γραφείο πήγε γαμήλιο η κουμπάρα μου πριν 3 μήνες στην Αυστρία και πέρασε υπέροχα.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Φαίνεται ότι είμαι πολύ άσχετος με το αντικείμενο!!!:haha::haha:
Όσον αφορά τα Λεφτά....!!!
Kleopatra πόσο νομίζεις θα στοιχίσει ένα τέτοιο ταξίδι?
Στο χα πει θα μας την πεσουνε ..δεν στο χα πει?:haha:
Οσο για τα λεφτα τι να σου πω βρε παιδι μου ...γυρω στα 4000-5000 το ζευγαρι?
Υπαρχουν ατομα εδω που σιγουρα κατεχουν καλυτερα τα κοστολογια .Παντως σιγουρα θα σου ερχοταν φθηνοτερα να τα κλεισεις μονος σου παρα με πρακτορειο.
 

pbeth

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Στο χα πει θα μας την πεσουνε ..δεν στο χα πει?:haha:
Οσο για τα λεφτα τι να σου πω βρε παιδι μου ...γυρω στα 4000-5000 το ζευγαρι?
Υπαρχουν ατομα εδω που σιγουρα κατεχουν καλυτερα τα κοστολογια .Παντως σιγουρα θα σου ερχοταν φθηνοτερα να τα κλεισεις μονος σου παρα με πρακτορειο.
Είχες δίκιο οτι θα μας την πεσουν!!!:haha::haha:
Που να βάλω το κεφάλι μου να μην με βρούν!!:cool::cool:
Επειδή το έψαξα λίγο και ρώτησα σε δυο-τρία πρακτορεία για Νεά Υόρκη και Αγιο Δομήνικο έχεις δίκιο τα λεφτά είναι αρκετά!!! Είναι περίπου όσα μου έγραψες.....
Οπότε σκεφτόμαστε να αλλάξουμε και να πάμε Σιγκαπούρη - Μπαλί!! Νομίζω ότι είναι αρκετά ωραίος προορισμός και αρκετά πιο οικονομικός!!!
Τι λέτε λοιπόν για αυτό??????
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ωραιος ειναι αλοιμονο απλα εγω εχω ενθουσιαστει με την Καραιβικη απο το φορουμ.Μπες στο γκρουπ της Ασιας και θα βρεις πολλες πληροφοριες.
 

pbeth

Member
Μηνύματα
16
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ωραιος ειναι αλοιμονο απλα εγω εχω ενθουσιαστει με την Καραιβικη απο το φορουμ.Μπες στο γκρουπ της Ασιας και θα βρεις πολλες πληροφοριες.
Και εγώ το ίδιο!:(
Θα ήθελα πολύ να πάω....
Δεν πειράζει καλά να είμαστε να μπορέσουμε να το κανονισούμε κάποια άλλη στιγμή....
Κοιτάζοντας το χάρτη μου ήρθε και η ιδέα του Χονγκ Κονγκ - Μπαλί. Δεν ξέρω όμως κατά πόσο μπορεί να γίνει αυτός ο συνδυασμός και πιο από τα δυο (Σιγκαπούρη ή Χονγκ Κονγκ) ειναι καλύτερο για να πάμε μόνοι μας!!!
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
I wra i kali.egw tha ellega kati se milano ,florence ,rome pio romantic gia tin peristasi

Μάλλον θα πέσει διαγραφή στο μήνυμά σου οπότε καλύτερα να το αλλάξεις, δεν επιτρέπονται τα greeklish στο φόρουμ!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.026
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom