Γαμήλιο ταξίδι στην Ταϋλάνδη

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
να σε συγχυσω κι εγώ? πού τις είδες τις ωραίες γυναίκες στη Βενεζουέλα?τη χώρα του πλαστικού κιτς..μήπως στην πόρτα κλινικής που πήγες για το λίφτινκ σου? γιατι μόνο γι ' αυτό είναι..
και δες και καμμιά φωτο από κλαμπ εκεί και μετά σύγκρινε με αντίστοιχα αθηναικά-ιταλικα..
MI TERNERITA Bar & Grill

samion οι φωτογραφίες των θαμώνων μια και μια διαλεχτές !!!!! μούρες απίστευτες

βάλε και καμια φωτο απο κλάμπ της ιταλίας και της ελλάδας για άμεσες συγκρίσεις

αλλά τι περιμένεις απο ανθρώπους που πάνε και τρώνε στην κανέλα και δεν πάνε πουθενα αλλου :haha:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ρε μπαγάσα εσύ την Βεναζουέλα την ξέρεις από το κατάστρωμα του κρουαζιεροπλοίου σου... πάτησες το πόδι σου στη στεριά ρε νούμερο? άμα είχες πάρει χαμπάρι τι κυκλοφορούσε στη στεριά ακόμη εκεί θα ήσουν!!
ούτε και Ταυλάνδη έχω πάει. χρειάζεται να πάω για 'χω άποψη? εσύ που πήγες και είδες τον κόσμο από τα παράθυρα του πεντάστερου χοτελ σου στο Καράκας ή απομονωμένος σε resort του Los Roches νομίζεις ότι έχεις αντικειμενική αποψη? την επόμενη φορά αφου τελειωσεις με τις πλαστικές σου στον Πιταγκυ που πας αυγουστιατικα, να πας Μοσχα στην κλινικη του Φιοντοροφ με τοπικη συνοδο να δεις το φως σου..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
samion οι φωτογραφίες των θαμώνων μια και μια διαλεχτές !!!!! μούρες απίστευτες

βάλε και καμια φωτο απο κλάμπ της ιταλίας και της ελλάδας για άμεσες συγκρίσεις

αλλά τι περιμένεις απο ανθρώπους που πάνε και τρώνε στην κανέλα και δεν πάνε πουθενα αλλου :haha:
οι φωτο τα λενε ολα για το γούστο μερικών μερικών..ρε φιλε για τα δικα μας κλαμπ να βαλω φωτο? αντε καμμια βολτα Ν. Σμυρνη καμμια πέμπτη βραδυ να δεις "εξ ιδίων όμμασι"..
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ονειρεμένο Ταξίδι
Costiera Amalfitana
οι φωτο τα λενε ολα για το γούστο μερικών μερικών..ρε φιλε για τα δικα μας κλαμπ να βαλω φωτο? αντε καμμια βολτα Ν. Σμυρνη καμμια πέμπτη βραδυ να δεις "εξ ιδίων όμμασι"..

Ρε παιδιά κάντε μου την χάρη κι αφήστε τον άνθρωπο ήσυχο...Είναι και σε μια ηλικία...
Τί βόλτα στη Ν.Σμύρνη του λές κι εσύ?Αυτές τις μέρες δε μπορεί, κάνει καλλιτεχνική φωτογράφιση για το book του...
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
οι φωτο τα λενε ολα για το γούστο μερικών μερικών..ρε φιλε για τα δικα μας κλαμπ να βαλω φωτο? αντε καμμια βολτα Ν. Σμυρνη καμμια πέμπτη βραδυ να δεις "εξ ιδίων όμμασι"..

φυσικά και θα πάω πέμπτη βράδυ Νεα Σμύρνη αλλά θέλω και σενα μαζί γιατι " άλλο δυο ματια και άλλο τέσσερα ":haha::haha: για να γίνονται οι απαραίτητες συγκρίσεις :bleh::bleh::bleh:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
Τελικα η απαντηση στο ερωτημα του μελους για γαμηλιο ταξιδι στην Ταυλανδη , ειναι να παει στην Νεα Σμυρνη??
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Τελικα η απαντηση στο ερωτημα του μελους για γαμηλιο ταξιδι στην Ταυλανδη , ειναι να παει στην Νεα Σμυρνη??
η απάντηση, γενικά και όχι προσωπικά, είναι ότι η σταθερότητα της σχέσης διακυβεύεται περισσότερο στη Ν. Σμύρνη παρά στην Ταυλάνδη..
και επίσης κάποιοι πρέπει να πάνε Ν. Σμύρνη να δουν το φως τους προ Φιοντόροφ φυσικά.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Ποια Ν. Σμύρνη ρε παιδιά.....έχετε πάει Γκάζι να δείτε τι γίνετε?

Εμένα πάντως οι (κάποιες) Ταϋλανδέζες μου άρεσαν εμφανισιακά....αλλά δόξα τω θεώ, η εγχώρια παραγωγή είναι μακράν καλύτερη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.528
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom