Γαμήλιο ταξίδι τον Ιούλιο- Σευχέλλες ή Μπαλί;

vasso83

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Παντρευόμαι στις αρχές του Ιούλιου και θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας για εξωτικούς προορισμούς... Έχουμε σκεφτεί τις Σευχέλλες αλλά μας προβληματίζει το θέμα του καιρού... Μας είπαν ότι εκείνη την περίοδο είναι πιο καλά, από άποψη καιρού, να πάμε στο Μπαλί. Θα ήθελα την γνώμη σας αλλά και άλλες προτάσεις είναι ευπρόσδεκτες. Θέλουμε και να ξεκουραστούμε αλλά και να έχει και τίποτα να κάνουμε. Διαθέτουμε μέχρι 3500 το άτομο και θέλουμε περίπου δέκα διανυκτερεύσεις.....
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.557
Παντρευόμαι στις αρχές του Ιούλιου και θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας για εξωτικούς προορισμούς... Έχουμε σκεφτεί τις Σευχέλλες αλλά μας προβληματίζει το θέμα του καιρού... Μας είπαν ότι εκείνη την περίοδο είναι πιο καλά, από άποψη καιρού, να πάμε στο Μπαλί. Θα ήθελα την γνώμη σας αλλά και άλλες προτάσεις είναι ευπρόσδεκτες. Θέλουμε και να ξεκουραστούμε αλλά και να έχει και τίποτα να κάνουμε. Διαθέτουμε μέχρι 3500 το άτομο και θέλουμε περίπου δέκα διανυκτερεύσεις.....
Σεϋχέλλες....μπορεί να έχει λίγο αέρα την εποχή που θα πάτε, αλλά θα είναι απολύτως μαγικά. Το Μπαλί είναι άλλη φάση, δεν έχει παραλίες, έχει φύση-πολιτισμό-τέχνες, αφήστε το για άλλη φορά. Το μπάτζετ άλλωστε είναι ταμάμ για Σεϋχέλλες. Praslin-La Digue και αφεθείτε στη μαγεία.....
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μην το συζητας καθολου Βασω.
Σευχελλες ..εννοειται!
Μακαρι να ειναι ολα τα διλημματα σου τετοια κοπελα μου.
 

vasso83

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Λέτε ε; Και εγώ ψήνομαι πιο πολύ για Σευχέλλες..Όσο αναφορά τώρα τις Σευχέλλες σκεφτόμασταν για το Μαχε σε συνδιασμό με κάποιο ξενοδοχείο που είναι μόνο του πάνω σε νησί.. Και αυτό γιατι νομίζουμε ότι στο μάχε έχει πιο πολλά πράγματα να κάνεις και μετά να πάμε σε ένα καλό ξενοδοχείο για πέντε μέρες σε κάποιο άλλο νησί και να λιώσουμε..Να κάνουμε απόσβεσει και στο ξενοδοχείο που θα πληρώσουμε αδρά... Εσας ποια είναι η γνώμη σας;
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Eγω Βασω Σευχελλες δεν εχω παει.Αλλα απο ιστοριες και κουβεντες εδω μεσα ακουω να προτεινουν οι περισσοτεροι Praslin-La Digue .Kαι ο GTS παραπανω για να σου λεει τα ιδια κατι θα ξερει.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.557
Ενδιαφερον ;) Ευχαριστω...
Μιλαμε ομως για ενα ταξιδι με ανεσεις ετσι? :cool:
ωραιο ξενοδοχειο, καλο φαγητο κτλ.
Με 7000 σύνολο και 10 μέρες, θα περάσετε υπερ-χλιδάτα με όλα μέσα.....έστειλα τους κουμπάρους μου εκεί πρόσφατα και έπαθαν πλάκα.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
7000 δυο ατομα στις σευχελλες υπερ-χλιδατα μια χαρα μου ακουγεται! ειναι λεφτα δε λεω αλλα ειναι κ εμπειρια ζωης.σ'ευχαριστω.... αν και δε ρωταω για'μενα.εχω αρκετα χρονια ακομα!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.006
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom