Γαμήλιο ταξιδι

konnn

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Καλμέρα, παντρευόμαστε τέλη Αυγούστου και σκεπρόμαστε για Τενερίφη. Μια εναλλακτική ήταν το κο σαμουι αλλά φοβόμαστε το καιρο (αρχές Σεπτ). Έχει πάει κανείς γαμήλιο ΤΕνερίφη, αξίζει? Έχω μπερδευτεί διότι ακούω δάφορων ειδών σχόλια (και απ το forum)για εκεί??Επίσης είναι τα Κανάρια εξωτικός προορισμός??Ευχαριστώ.
 

zou-zou

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ελληνικά νησιά λέω..
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού
Καλημέρα!Στα Κανάρια νησιά δεν έχω πάει αλλά μια φίλη μου που πήγε με τον άντρα της δεν μου είπε και τα καλύτερα λόγια!Όσο για την Ταυλάνδη (συγκεκριμένα στο Πουκέτ) , ήμουν εκεί τον Αύγουστο του 2006 για 13 μέρες και δεν είχα κανένα πρόβλημα με τον καιρό.Είχε βρέξει 2 φορες για 5 λεπτά και στέγνωσαν όλα αμέσως!!
 

konnn

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Ξέρουμε κάτι για Σρι Λάνκα???Θέλω να πάω σε ένα μέρος όπου θα μπορώ να κάνω και δραστηριότητες πέρα από χαλάρωμα σε ωραίες παραλίες. Έχω μπερδευτεί πάρα πολύ.
 

francine

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μπορντώ
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Κανάρια νησιά

Γαμήλιο ταξίδι... στα Κανάρια?
Αν θέλετε μόνο ξεκούραση, ήλιο, θάλασσα, μεγάλα ξενοδοχεία κλπ πάει καλά. Κατά τα άλλα δεν έχει κάτι το αξιόλογο. Τενερίφη-Λας Πάλμας έχω μείνει πολύ καιρό. Αν είναι για 5, 6 μέρες κάτι γίνεται. Είναι όμορφα αλλά όχι κάτι Εξαιρετικό.
Θα σας πρότεινα μια κρουαζιέρα είτε στη Μεσόγειο, είτε στη Σκανδιναβία. Αξίζουν τα λεφτά τους! Επίσης η κρουαζιέρα στο Νείλο είναι εξαιρετική.
Έτσι θα συνδυάσετε ξεκούραση, ρομαντζάδα και εξαιρετικές εμπειρίες από ότι θα επισκεφτείτε.
Με το καλό λοιπόν! Η ώρα η καλή!
 

konnn

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Τι είναι αυτό που σε χαλάει εκεί , Τενερίφη δλδ. Για γαμήλιο δλδ δε θα το πρότεινες??Θαλάσσιες δραστηριότητες πχ καταδύσεις ή να δεις ένα αξιοθέατο? Έχω ρωτήσει και κάποια ταξιδιωτικά αλλά όλα σε ωθούν σε ασιατικές περιοχές.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.017
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom