Γαμηλιο βιεννη ?

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.153
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Προς τους αρχικούς πόστερς...

Για να μην μπερδεύεστε... όπως είναι φυσικό ο καθένας μέσα σε ένα φόρουμ έχει την άποψη του... απλά κάντε μια αναζήτηση στο όνομα που ποστάρει και διαβάστε μερικά από τα μηνύματα του... να είστε σίγουροι ότι θα καταλάβετε πολλά για το γούστο όποιου γράφει...
Ειναι πολυ ευγενικο απο μερους σου που μας επιτρεπεις επιτελους να εκφραζουμε την αποψη μας.

Παρολ' αυτα μ' εχεις μπερδεψει. Για σενα ειναι θεμα γουστου η καθαριοτητα, την ιδια στιγμη που η επιλογη προορισμου για γαμηλιο ταξιδι ειναι υπερανω γουστων.

ΟΚ, c'est normal...
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις, αλλα για να με βοηθησετε περισσοτερο θα ηθελα για καθε προορισμο που μου προτεινετε να μου γραψετε και 2-3 ξενοδοχεια που μας προτεινετε και ειναι μεσα στο budget μας....

Σας ευχαριστουμε και παλι.
Ο φιλος μας θελει ξενοδοχεια...μπορουμε να βοηθησουμε και θα αποφασισει σιγα-σιγα:mad:
Εγω δεν γνωριζω,οποτε ας απαντησουν οι υπολοιποι....
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.410
Δεν εχω παει παρισι αλλα μια Ρωμη θεωρω οτι ειναι οτι πρεπει για γαμηλιο!!
Ναι ξερω ειναι ευκολο να πας,μπορεις να βρεις σχεδον ανα πασα στιγμη φθηνα εισιτηρια αλλα ειναι η Ρωμη!

Αντε αν δεν σας κανει η Ρωμη μια βολτα απο Σιενα προς Φλωρεντια με ολα τα περιξ ειναι μια ακομη καταπληκτικη επιλογη.

Κανονιστε τωρα να με φατε...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.264
Μηνύματα
885.592
Μέλη
38.944
Νεότερο μέλος
ΑγγελοςΑθ.

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom