Γαμηλιο ταξιδι..? U.S.A. vs Asia

dabes1988

Member
Μηνύματα
22
Likes
11
Καλησπερα σας καθως πλησιαζει ο γαμος μας τον νοεμβριο εχουμε αποφασισει για γαμηλιο ταξιδι απο μεσα φεβρουαριου με μεσα μαρτιου.. αρχικα η σκεψη μου ηταν σαν world tour αλλα βγαινουν πολυ κουραστικες οι πτησεις ΝYC-california-hawaii-tokyo-bali-singapore.. τωρα ειμαστε σε διλημμα να παμε μονο αμερικη με χαβαη ή dubai-singapore-bali-thailand? Ποια η γνωμη σας εσεις πως θα το συνδιαζατε? Να σημειωσω αμερικη εχω παει NYC-MIAMI αλλα η γυναικα μου δεν εχει παει καθως και οι δυο μας δεν εχουμε παει ΑΣΙΑ..
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.554
Likes
4.001
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Καλησπερα σας καθως πλησιαζει ο γαμος μας τον νοεμβριο εχουμε αποφασισει για γαμηλιο ταξιδι απο μεσα φεβρουαριου με μεσα μαρτιου.. αρχικα η σκεψη μου ηταν σαν world tour αλλα βγαινουν πολυ κουραστικες οι πτησεις ΝYC-california-hawaii-tokyo-bali-singapore.. τωρα ειμαστε σε διλημμα να παμε μονο αμερικη με χαβαη ή dubai-singapore-bali-thailand? Ποια η γνωμη σας εσεις πως θα το συνδιαζατε? Να σημειωσω αμερικη εχω παει NYC-MIAMI αλλα η γυναικα μου δεν εχει παει καθως και οι δυο μας δεν εχουμε παει ΑΣΙΑ..
Είχα κ εγώ αντίστοιχο δίλημμα για Αμερική ή Ασία στο γαμήλιο μας. Τελικά πήγαμε Βιετνάμ - Καμπότζη (Σιεμ Ριπ) - Μπαλί για ένα μήνα. Εύκολες ανταποκρίσεις και πολυσυλλεκτικές εικόνες. Μας άρεσε πολύ.
Προφανώς δεν έχω μέτρο σύγκρισης αλλά το ευχαριστήθηκαμε και λόγω γαμήλιου μπορέσαμε να το περάσουμε "βασιλικά", που σίγουρα Αμερική δεν θα ήταν εύκολο καθώς θα θέλαμε τα 3πλα και βάλε για τις ίδιες παροχές.
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
Καλησπερα σας καθως πλησιαζει ο γαμος μας τον νοεμβριο εχουμε αποφασισει για γαμηλιο ταξιδι απο μεσα φεβρουαριου με μεσα μαρτιου.. αρχικα η σκεψη μου ηταν σαν world tour αλλα βγαινουν πολυ κουραστικες οι πτησεις ΝYC-california-hawaii-tokyo-bali-singapore.. τωρα ειμαστε σε διλημμα να παμε μονο αμερικη με χαβαη ή dubai-singapore-bali-thailand? Ποια η γνωμη σας εσεις πως θα το συνδιαζατε? Να σημειωσω αμερικη εχω παει NYC-MIAMI αλλα η γυναικα μου δεν εχει παει καθως και οι δυο μας δεν εχουμε παει ΑΣΙΑ..
Η λέξη γαμήλιο δεν προσδιορίζει τι ταξίδι θέλετε να κάνετε. Εμείς πχ μετά τον γάμο πήγαμε Ορλάντο Μαϊάμι και τις πιο πολλές μέρες τις περάσαμε στα θεματικά πάρκα του Ορλάντο.
Εσείς πως ονειρεύεστε το συγκεκριμένο ταξίδι? Ξεκούραστο? Περιπετειώδης? Θάλασσα? Μεγαλουπολεις? Κρουαζιέρα? Κάποιο αξιοθέατο που θα θέλατε να δείτε?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.715
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom