Γειά σας παιδιά!

johnpap1980

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γειά σας παιδιά και καλώς σας βρήκα. Σας συγχαίρω για την όμορφη παρέα και ελπίζω να μάθω και εγώ πολλά χρήσιμα πράγματα για ταξίδια! Ονομάζομαι Γιάννης και ασχολούμαι με τον αθλητισμό ως επάγγελμα, έχω 3 γίους και προσπαθώ όσο επιτρέπουν τα οικονομικά να πηγαίνουμε όλοι μαζί στο εξωτερικό. Σκεφτόμουν για Ιταλία μετά την πρωτοχρονιά, αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμα για πλοίο ή αεροπλάνο. Τι λέτε;
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.838
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Γιάννη καλώς όρισες και με το καλό για την αγαπημένη μας Ιταλία.
το αν πάς με πλοίο ή αεροπλάνο νομίζω εξαρτάται απο τις μέρες που έχεις στη διάθεσή σου,καθώς και με το κόστος.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
:welcome: και απο εμενα
Επέλεξε αεροπλανο για Ιταλια,και λογω εποχης, ψαξε για τις τιμες και ειμαι σιγουρη οτι θα περασεις σουπερ :xmas_lol::xmas_lol:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες στην παρεα. Αεροπλανο λεω και γω.
 

Wintersun

Member
Μηνύματα
33
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Washington, DC
Ταξίδι-Όνειρο
Monument Valley,AZ
Καλως ηρθες στο φορουμ! θα σου προτεινα και εγω αεροπλανο γιατι με το πλοιο χανεις σιγουρα μια μερα και αλλη μια για να γυρισεις,ασε την ταλαιπωρια και το πανω κατω αν εχει τιποτα 7-8 μποφωρ στην Αδριατικη μεσα στο χειμωνα..ειδικα που εχεις και 3 παιδια ισως να μην ειναι και η καλυτερη εμπειρια για αυτα...ειναι Low season ετσι και αλλιως, οποτε ισως πετυχεις καμμια καλη προσφορα μιας και πας ΜΕΤΑ την Πρωτοχρονια και οχι πριν απο αυτην..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.680
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom