Γειά σας

gmex

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
:pilot:Πρωτοχρονιά στην Ρώμη. Ανυπομονώ. Εσείς όλοι που με διαβάζετε που θα πάτε τις γιορτές;
 

Nefeli_

Member
Μηνύματα
56
Likes
10
Ταξίδι-Όνειρο
.....θα το σκεφτώ!!!
Γεια σου gmex.
Καλά να περάσετε στις διακοπές σας.
Εμείς θα πάμε οικογενειακές διακοπές στην disneyland στο orlando και με την ευκαιρία θα χτυπήσουμε και μια κρουαζιερούλα στην Καραϊβική.
Καλές γιορτές να έχουμε.
 

joela

Member
Μηνύματα
351
Likes
150
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!!!!!
Καλές γιορτές και καλώς ήρθες στην παρέα.Καλα ταξίδια.Να περάσεις καλά στη Ρώμη και να μας πείς εντυπώσεις.Εμεις φέτος θα κανουμε γιορτές στο σπίτι,μια και θα κανουμε τρεια απανωτα ταξιδια απο καινούριο χρόνο.Οπότε δε μας κακοφαίνεται που φέτος θα είμαστε εδώ!!!!
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Καλως όρισες καλά να περάσεις.Εγω δυστυχώς φέτος θα δουλεύω... οπότε στην καλύτερη περίπτωση μια βολτούλα καπου κοντά!
 

gmex

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Να είστε καλά όλοι σας. Καλές γιορτές να έχουμε, να περάσουμε όμορφα και το καινούριο έτος να μας έρθει με πολλά περισσότερα ταξίδια, περισσότερες εμπειρίες και στο τέλος όμορφες αναμνήσεις.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.889
Likes
26.910
Γεια σου gmex.
Καλά να περάσετε στις διακοπές σας.
Εμείς θα πάμε οικογενειακές διακοπές στην disneyland στο orlando και με την ευκαιρία θα χτυπήσουμε και μια κρουαζιερούλα στην Καραϊβική.
Καλές γιορτές να έχουμε.
σε ποια νησια ,η κρουαζιερα? ζηλευω:xmas_lol:
 

gyristroula

Member
Μηνύματα
96
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβουργο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
Γειά σου!
Εγώ φέτος θα μείνω εντός των τειχών,αλλά για πολύ καλό λόγο.Περιμένω το πρώτο μου παιδάκι σε ένα μήνα και κάτι.Καλά να περάσεις στη Ρώμη!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.724
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom