Γεια και απο μένα!

viaje

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα-Μπόρα
Καλώς σας βρήκα ταξιδιάρες ψυχές! Έχω μάθει από μικρή να μην αφήνω ούτε μέρα ανεκμετάλλευτη για αποδράσεις και η χάρη μου έχει φτάσει (με αμάξι παρακαλώ!) στην Πορτογαλία...Όχι ότι θυμάμαι πολλά (πέρασαν και πολλά χρόνια) αλλά νομίζω ότι αυτή η εμπειρία ήταν ανεπανάληπτη! Επόμενος προορισμός, Βιέννη για Χριστούγεννα. Όσοι πιστοί, ενημερώστε με;)
 

diamondlover

Member
Μηνύματα
13
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κωνστ/πολη για milonga!
Ταξίδι-Όνειρο
Yellowknife
Γεια σου κ σένα! Κ γω Βιέννη θα πάω! Μπορεί να σε πετύχω πουθενά! Χεχε!:)
 

tania

Member
Μηνύματα
203
Likes
179
Επόμενο Ταξίδι
δεν ξέρω!
Ταξίδι-Όνειρο
Το επόμενο ταξίδι
:welcome: Φτιάξε μας το ταξιδιωτικό σου χάρτη για να καταλάβουμεκαλύτερα μέχρι πού έφτασε η χάρη σου! Κρίμα που δεν θυμάσαι λεπτομέρειες απο το ταξίδι σου. Θα είχε ενδιαφέρον να μας το διηγηθείς.

Όσο για το ταξίδι-όνειρο, μέσα στην πρωτοτυπία είμαστε όλοι. Κανείς άλλος στο forum δε θέλει να πάει εκεί. Κανείς σου λέω!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
γεια σου και καλοσωρισες!η πορτογαλια ειναι μια χωρα στα αμεσα ταξιδιωτικα μου σχεδια!ευχομαι η χαρη σου να φτασει ακομα πιο μακρια!!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome2:
ευχομαι η χαρη σου να φτασει μεχρι τη Μπορα μπορα - οντως πρωτοτυπο :haha:.
Buenos viajes , Viaje :lol:
 

viaje

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Μπόρα-Μπόρα
Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα (ειναι αλήθεια ότι αργώ να απαντήσω :roll:, προσπαθω να μάθω τις λειτουργίες του φορουμ και ψαχνομαι ακόμα) και εύχομαι σύντομα να έχω ολοκληρώσει το προφίλ μου...
Skiouros82 αν θες πάντως έχω πρόσφατη 3μηνη εμπειρία από Βαρκελώνη, φανταστική πόλη!
diamondlover για Χριστούγεννα κι εσύ; Ποιο ξενοδοχείο έκλεισες ή θα κλείσεις;Μου πρότειναν και έκλεισα το Bellevue...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.810
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom