Γεια και από εμένα....

GTS

Member
Μηνύματα
6.819
Likes
18.768
...με λένε Γιώργο και ψάχνοντας στο νετ να διαβάσω για ταξιδιωτικούς προορισμούς από πρώτο χέρι, έπεσα στην ιστοσελίδα αυτή...

Καταρχάς, να πω πως με έχει "καταστρέψει" η Ζωή με τον Αγ. Δομίνικο, ήδη ετοιμάζω ταξίδι προς τα εκεί και θα ήθελα περισσότερες πληροφορίες εκ μέρους της...αν μπορεί να τις παράσχει, θα ήμουν ευγνώμων!

Εγώ έχω ταξιδέψει αρκετά, κυρίως Ευρώπη, αλλά πέρυσι έκανα το ταξίδι της ζωής μου....Ντουμπάι-Σευχέλλες όπου και καταστράφηκα κυριολεκτικώς...υλικό αν θέλετε υπάρχει άφθονο ;)
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Καλώς ήρθες GTS.

Το υλικό το θέλουμε και το παραθέλουμε. Και αν έχεις το κέφι να μας γράψεις και ένα travel story, θα ήταν ότι καλύτερο.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.405
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλωs ηρθεs Γιωργο.
awww.skyscrapercity.com_images_smilies_hi.gif

Κανω την ψυχραιμη αλλα κατα βαθοs ενα σοκ το επαθα με τιs Σευχελλεs..
awww.skyscrapercity.com_images_smilies_eek5.gif

Ο Αγιοs Δομηνικοs ηταν απο τα ωραιοτερα μερη που εχω δει και σιγουρα θα σου αρεσει.Το αρθρο που γραφω για το Δομηνικο ειναι στη μεση περιπου πρεπει να το τελειωσω καποια στιγμη..
Αλλα ειμαι σε φαση αναζητησηs επομενου προορισμου - αν και φευγω σε λιγοτερο απο 3 μηνεs , απλα δεν ξερω για που
awww.skyscrapercity.com_images_smilies_nuts2.gif
.
Οτι πληροφοριεs θελειs πολυ θα χαρω να βοηθησω αν μπορω.Φυσικα περιμενω ανταλλαγμα , ενα αρθρακι για τιs Σευχελλεs ισωs?

Αν ομωs υποψιαστω οτι δεν εχειs φωτο απο τιs Anse Lazio και Anse source d'argent , δε νομιζω να σου ξαναμιλησω..μεχρι τα Χριστουγεννα :xmas_cheesygrin:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
:welcome:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.405
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Επισηs το ταξιδι ονειρο που εχειs με χαροποιει πολυ , η καραιβικη ειναι η αγαπημενη μου.Μονο που ισωs πρεπει να το κανειs TnT (Trinidad n Tobago) , μια που θα'σαι στην περιοχη , να παs και στα δυο
awww.skyscrapercity.com_images_smilies_cheer.gif
ευκολο ειναι με το φερρυ..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.237
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γεια σου Γιώργο και καλώς ήρθες. Ένα Travel Story από Ντουμπάι-Σεϋχέλλες θα ήταν ότι καλύτερο. :xmas_wink:

Και μην ανησυχείς, η Ζωή έχει καταστρέψει το μισό φόρουμ με τις περιγραφές της, θα μαζευτούν να κάνουν κόμμα σε λίγο :xmas_mrgreen:
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Καλώσόρισες Γιώργο ( περιμένουμε τις ιστορίες σου)

Κατά τα άλλα, δεν ειναι η Ζωή αυτή που κατέστρεψε το φόρουμ , αλλά εκείνος ο μυστήριος που παραλίγο να μας πείσει ότι ειναι must και hot να είσαι στους Δίδυμους Πύργους , πρωινό του Σεπτέμβρη :D
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.819
Likes
18.768
Πείτε το γκαντεμιά, αλλά έχω βλάβη σε τηλέφωνο και νετ στο σπίτι από Τελλάς...οπότε δε μπορώ να ανεβάσω ακόμα υλικό....λίγη υπομονή λοιπόν ;)

@Ζωή: το ταξίδι όνειρο είναι: Ζούγκλες Βενεζουέλας-Ορινόκο, μετά στη νήσο Μαργαρίτα και κατάληξη στο Τομπάγκο.....:bleh:

Από Ντουμπάι- Σευχέλλες έχω ~650 φωτό παιδιά....και φυσικά έχω τις παραλίες που αναφέρει η Ζωή, οπότε μπορεί να μου μιλάει άνετα ;)....αν σας πω ιστορίες και τι είδαμε εκεί...ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ :clap:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.237
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μήνυση στη Τελλάς γρήγορα γιατί μας εμποδίζει να διαβάσουμε τα Travel Stories σου :LOL:
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Τι μήνυση; Αργούν αυτά.

Διαδήλωση έξω από τα γραφεία της με πλακάτ: Φτιάξτε, ΤΩΡΑ, τη σύνδεση του GTS. :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.277
Μηνύματα
886.039
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom