Γεια και χαρα σε ολους σας

pokerface

Member
Μηνύματα
25
Likes
5
Γεια σας παιδιά
Είμαι ο Γιώργος και ενώ μπαίνω στο site εδώ και κανά χρόνο, είμαι τόσο τεμπέλης που μόλις τώρα αξιώθηκα να γίνω μέλος και με τελείως ιδιοτελή κίνητρα, είναι η αλήθεια.
Βλέπετε η παρέα μου μάλλον υπαναχωρει από το σχεδιαζόμενο ταξίδι στα εξωτερικά, υποκύπτοντας στην καμπάνια του ΕΟΤ- ξέρετε το "Φέτος Μένουμε Ελλάδα".
Εγώ απ την άλλη θα παω το Αιγαίο μου την άλλη βδομαδούλα αλλά τον Αύγουστο δεν ψήνομαι καθόλου να μείνω Ελλάδα, οπότε είπα να κάνω ένα post μπας και βρεθούν και τίποτα άλλοι ομοιοπαθείς, γιατί μεταξύ μας το να ταξιδεύεις ολομοναχος ψιλοsucks.
Eυρώπη και Ινδοκίνα είναι οι επιθυμητοί μου προορισμοί, είμαι στα 30s και- αν και θα το χετε καταλάβει ήδη- ωραίος τύπος:rolleyes:

ΥΓ: Παρακαλώ αν υπαρχει πιο κατάλληλη ενότητα για τοποθέτηση του συγκεκριμένου αιτήματος να μετακινηθεί εκεί
 

Picos Apicos

Member
Μηνύματα
94
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα&ίσως Ταιλάνδη πάλι!!
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Κίνας-Ιαπωνία-Περού
Καλώς όρισες φίλε όμορφε και καλά ταξίδια να έχουμε!:p
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.033
Καλωσόρισες pokerface!!! :)
Αν και από την αγγελία σου λείπουν κάποια σημαντικά στοιχεία όπως ύψος-βάρος-φωτο-Ε9, σου εύχομαι να βρεις παρέα για το ταξίδι σου!!! :haha:
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Καλώς ήρθες στο travelstories...
Σου εύχομαι να βρεις παρέα για το ταξίδι αλλά ακόμα και αν δε βρεις να το πραγματοποιήσεις μόνος σου!
 

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
πολυ γελιο ειχε το μνμ σου!!:haha:
καλως μας ορισες και απο μενα!!
μεγαλη αποφαση να πας με καποιον που δεν γνωριζεις...!
μακαρι να βρεις την παρεα που θες!!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς όρισες κι απο μένα!καλά ταξίδια να έχεις και παρέα να μη βρείς μη ..μασάς....προχώρα μόνος,στο δρόμο θα βρεθεί κι αυτή......
 

ΣΟΦΙΑ

Member
Μηνύματα
106
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Υ.
Ταξίδι-Όνειρο
μπορα μπορα
Καλως ηρθες στη παρεουλα μας!!!!!!!!!!!Δεν εχω ταξιδεψει ποτε μονη μου και για να πω την αληθεια θα φοβομουν λιγακι.....πρεπει ομως να εχει και αυτο τη γοητεια του οπως το φανταζομαι....
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
welcome!

δράττομαι της ευκαιρίας από το νικ να σε ρωτήσω! αντέγραψε ή όχι τελικά η πέγκυ ζήνα το άσμα και το λουκ της lady gaga; ποια η γνώμη σου; :D
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Eυρώπη και Ινδοκίνα είναι οι επιθυμητοί μου προορισμοί, είμαι στα 30s και- αν και θα το χετε καταλάβει ήδη- ωραίος τύπος:rolleyes:
/quote]

ω!!!! καλώς ήρθες beautyface!!
σου εύχομαι να ταξιδέψεις σύντομα όπου θές!! σίγουρα θα βρείς καλή παρέα αλλα και άν δεν βρείς,τράβα μόνος σου ...θα βρείς σίγουρα!!:cool:
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.785
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
καλως ηλθες 30ς , και ολα τα υπολοιπα!!!!!!!!!!!!!!!!!:rolleyes: πολλα και καλα ταξιδια!!!!!!!!!!!:p
 

pokerface

Member
Μηνύματα
25
Likes
5
Ευχαριστω για τα καλωσορίσματα και ναι CHRIKKY τις εχω δει να ψωνίζουν απ το ίδιο στοκατζίδικο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.195
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom