Γεια σας και απο μένα

gepall

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Χαιρετώ όλα τα μέλη και συγχαίρω τον κόσμο που μόχθησε και μοχθεί για αυτή την πολύ καλή δουλειά που κάνετε.

Είμαι ο Γιώργος ασχολούμαι επαγγελματικά στον τομέα της πληροφορικής και είμαι φανατικός ερασιτέχνης φωτογράφος.

Καλώς σας βρήκα :)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.389
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες gepall.
Ποια ομορφα μερη εχεις επισκεφτει και φωτογραφησει ως ερασιτεχνης φωτογραφος ή θελεις να φωτογραφησεις?
Εγω δεν εχω καλη σχεση με τη φωτογραφικη μηχανη ειμαι του στυλ παταω το κουμπι και οτι βγει :haha:.Ευτυχως που καποια μερη ειναι τοσο ομορφα που δε χρειαζεται να κανεις τιποτα αλλο εκτος απο το να πατησεις το κουμπι :D.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γεια σου Γιώργο και καλως ήρθες. Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια. Αρκετοί από δω όπως θα διαπιστώσεις -με πρώτη την αφεντιά μου- έχουν πάθος με τη φωτογραφία. :)
 

Rozaki@

Member
Μηνύματα
110
Likes
15
Η φωτογταφία είναι όντως κάτι πολύ όμορφο... Κ εγώ έχω κόλλημα με τη φωτογράφιση κυρίως τοπίων... Ερασιτεχνικά πάντα! Το επόμενο μου βήμα είναι ένα τρίποδο μόνο γτ δν έχω και πολύ σταθερό χέρι... Καλώς ήρθες στη παρέα.. :)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
geppal θα μοιραστούμε τα πάθη σου , ευχαρίστως !!!!!!!
 

tania

Member
Μηνύματα
203
Likes
179
Επόμενο Ταξίδι
δεν ξέρω!
Ταξίδι-Όνειρο
Το επόμενο ταξίδι
Γεια σου gepall! Με αυτά που διάβασα στο πρώτο σου μήνυμα, αναρωτιέμαι μήπως είσαι ο χαμένος δίδυμος αδερφός μου. Αν σου αρέσουν και τα βιβλία τότε μάλλον είσαι. Ανέβασε φωτογραφίες σου στο site για να τις δούμε και κάνε και τον ταξιδιωτικό σου χάρτη για να ξέρουμε ποια μέρη έχεις επισκεφτεί.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom