Γεια σας και από μένα

KOSTAS

Member
Μηνύματα
56
Likes
10
Γεια σας και από μένα. Το όνομα μου είναι Κώστας έχω γεννηθεί και κατοικώ στην Πάτρα. Με την γυναίκα μου, μας αρέσουν πολύ τα ταξίδια. Μέχρι τώρα δεν έχουμε πάει ποτέ με γκρουπ, τα οργανώνουμε και πάμε μόνοι μας η με τους φίλους μας. Η μεγάλη μας τρέλα όμως είναι το τροχόσπιτο μας, που με αυτό γυρίζουμε εντός και εκτός Ελλάδος. Στο TravelStories έχω δεν είχα γράψει έως τώρα, υπόσχομαι όμως στο άμεσο μέλλον. Προγραμματισμένα ταξίδια : Ιούλιος Ολλανδία, Αύγουστος με το τροχόσπιτο μας Θράκη ( ντροπή μου, αλλά ακόμα δεν έχω πάει), Οκτώβριος Χανιά. Κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη.
Καλώς σας βρήκα, λοιπόν.:D:D:clap:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
καλως τον... σου χω μιά θέση για τροχόσπιτο αν. μακεδονία όνειρο... εκεί που σκαει το κύμα:D
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Καλωσόρισες! Τον Οκτώβριο θα πάτε Χανιά για τις τσικουδιές;;; Αν χρειαστείς πληροφορίες έχω, αλλά υπάρχουν Κρητικοί στην παρέα που σίγουρα ξέρουν πιο πολλά!
Για τους άλλους προορισμούς δεν ξέρω πολλά δυστυχώς, μόνο ότι είναι πανέμορφα (όσο λίγο τους έχω δει).
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
καλως ορισες στην παρεα μας!
οταν κατεβεις χανια εννοειται οτι θα σε γνωρισουμε βεβαιως να πιουμεκαι καμια τσικουδια!οτι θες μεχρι τοτε μπορεις να μας ρωτησεις!
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Ο,τι θες να ρωτησεις για Κρητη εμεις ειμαστε εδω να σε διαφωτισουμε ;)
Καλως ηρθες στο site ..
 

KOSTAS

Member
Μηνύματα
56
Likes
10
Ευχαριστώ, για το καλωσόρισμα. Τις προτάσεις που μου κάνετε δεν θα τις ξεχάσω.;) ;) ;)
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Βρε καλώς τονε!! Καιρό έχουμε να τα πούμε!!

Ελπίζω να μην τα πούμε στη Θράκη, αλλά νωρίτερα!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Γεια σου !Καλως μας ηρθες! Πολυ ζηλευω ( με την καλη εννοια παντα ) για το τροχοσπιτο.Μεγαλο μου ονειρο αυτο!Ελπιζω καποια στιγμη να καταφερω να το πραγματοποιησω.
 

STAV

Member
Μηνύματα
235
Likes
907
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΓΓΟΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Δ.ΑΦΡΙΚΗ
Γεια σας και από μένα. Το όνομα μου είναι Κώστας έχω γεννηθεί και κατοικώ στην Πάτρα. Με την γυναίκα μου, μας αρέσουν πολύ τα ταξίδια.
Καλώς σας βρήκα, λοιπόν.:D:D:clap:

Καλως μας ηρθες Κώστα.
Ελπίζουμε να σε δούμε στη συνάντηση της Πάτρας την Κυριακή:clap:
καλά ταξίδια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.790
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom