Γεια σας και χαρά σας

DOLORES

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Είναι η πρώτη φορά που συμμετέχω σε forum,προσπαθώντας να ξεκινήσω και να είμαι χρησιμη μάλλον τα σκ...... :( διαβάζω πολυ καιρο τις υπέροχες ιστορίες σας και χρήσιμες πληροφορίες ,ευχαριστω για καθε πιθανη βοήθεια ο χρονος λιγος ελπιζω να μπορεσω να γραψω μια ενδιαφέρουσα ιστορια απο τα ταξιδια που εχω κάνει και να βάλω και καμια φωτο αν τα καταφέρω ....

Καλά ταξίδια σε όλους !!!

ΙΒΑΝΑ ευχαριστώ πολυ:clap:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
καλώς όρισες dolores (oriordan???? ;P )

θα ήθελα να πω, μη γράφετε κεφαλαία, όπως κι στον τίτλο του τόπικ, γιατί είναι ολίγον κουραστικο ;)
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες στην παρεα Dolores!
 

DOLORES

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Να στε καλα

Δεν εχω βρει ακομα τον τροπο να προσθεσω ενα αρχειο με πληροφοριες για τις εποχες και τον καιρο ανα χωρα θα το ξαναπροσπαθησω καποια στιγμή γιατι πιστευω είναι πολυ σημαντικό για την επιτυχια ενός ταξιδιού να βρίσκεσαι σε μια χώρα την κατάλληλη εποχή,ταξίδεψα στην Τυνησία αύγουστο και αντιμετώπισα 45βαθμούς και......βάλε ευτυχώς που είχαμε καλή οργάνωση αλλιώς θα είχαμε αφήσει τα κόκκαλάκια μας ψημένα
Με απασχολεί επίσης η πολιτικη κατάσταση σε αρκετές χώρες που έχω στο νού μου να πάω και δεν ξέρω που μπορούμε να βρούμε σιγουρες πληροφορίες γιατι τα γραφεία για να πουλήσουν πακετο στα λένε όλα καλά!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
886.025
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom