Γεια σας κι από εμένα...

anlazar

Member
Μηνύματα
134
Likes
917
Ταξίδι-Όνειρο
Περού,Γαλλική Πολυνησία
Χαιρετώ τους απανταχού Έλληνες ταξιδιώτες!!!

Είμαι εδώ και καιρό μέλος αυτού του υπέροχου site αλλά μέχρι τώρα δυστυχώς δεν είχα δηλώσει την παρουσία μου !!! Ονομάζομαι Αντώνης και με χαρά συνειδητοποιώ ότι υπάρχουν πολλοί τρελλαμένοι ταξιδιώτες τελικά!!! Από τότε που σας ανακάλυψα, κατά τύχη, έχω ξετρελαθεί με τη θεματολογία, τις φωτογραφίες, τις ιστορίες και γενικότερα τον απίστευτο πλούτο πληροφοριών που μπορεί κανείς να αντλήσει από τις εμπειρίες όλων σας...Ομολογώ ότι κι εγώ ζω για τα ταξίδια !!!! Αγαπημένος προορισμός καθότι και ισπανόφωνος δεν θα μπορούσε παρά να είναι η Λατινική Αμερική....Εκείνο το Περού το έχω άχτι...!!! χαχα!!! Που θα πάει όμως, έχω αρκετά χρόνια μπροστά μου !!! Όσο για ένα ταξίδι-εμπειρία ζωής που έχω κάνει και το συνιστώ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ σε όλους είναι η μαγική Ιαπωνία!!! Όποιος θέλει πληροφορίες για Τόκυο πιστεύω πως θα μπορούσα να φανώ λίγο χρήσιμος...
Καλά ταξίδια σε όλους !!!
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Καλώς ήρθες Αντώνη.

Αυτή η Ιαπωνία που είδα στο χάρτη σου κάπως μου έκατσε. Να περιμένουμε μία ταξιδιωτική ιστορία από εκεί;
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.969
Likes
9.385
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome: Anlazar
Κι εγω πιστευω οτι πρεπει να μας πεις δυο λογια για το ταξιδι στην Ιαπωνια..αληθεια δεν εχουμε ιστορια απο Ιαπωνια :roll:
Εγω βεβαια θα περιμενω και απο Κουβα καθοτι Λατινολατρης :lol:
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
:welcome2: καλως μας ηρθες,καλα ταξιδια να χεις και σιγα σιγα να μαθαινουμε και μεις τιποτα απο τοκυο,ε?δεν την γλιτωνεις!:xalara:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.189
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom