Γεια σας!

Taxidiariko

Member
Μηνύματα
26
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι και πάλι!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε δεν έχω πάει!
Γεια σας φίλοι μου!
Πρόσφατα ανακάλυψα την ύπαρξη του site και μόλις χθες έγινα μέλος!Είναι απλά συναρπαστικό!!!Έχω ξετρελαθεί!
Στις 10 του Δεκέμβρη φεύγω Βερολίνο για 3ήμερο και πραγματικά μάζεψα πάααρα πολλές χρήσιμες πληροφορίες μέσα απο εδώ!!Ευχαριστώ!
Και μια ερώτηση.Βλέπω σε καποια μηνύματα,κάτω από το όνομα γράφει "μετράω αντιστροφα για..."Αυτό πώς μπορώ να το βάλω και γω?
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Γεια σας φίλοι μου!
Πρόσφατα ανακάλυψα την ύπαρξη του site και μόλις χθες έγινα μέλος!Είναι απλά συναρπαστικό!!!Έχω ξετρελαθεί!
Στις 10 του Δεκέμβρη φεύγω Βερολίνο για 3ήμερο και πραγματικά μάζεψα πάααρα πολλές χρήσιμες πληροφορίες μέσα απο εδώ!!Ευχαριστώ!
Και μια ερώτηση.Βλέπω σε καποια μηνύματα,κάτω από το όνομα γράφει "μετράω αντιστροφα για..."Αυτό πώς μπορώ να το βάλω και γω?

Καλώς ήρθες στο forum.

Για την αντίστροφη μέτρηση δες λεπτομέρειες στο παρακάτω link:
http://www.travelstories.gr/%F0%E5%F1%DF-%F4%EF%F5-travelstories-gr/719-%E1%ED%F4%DF%F3%F4%F1%EF%F6%E7-%EC%DD%F4%F1%E7%F3%E7.html
 

PAPI_9

Member
Μηνύματα
138
Likes
135
Επόμενο Ταξίδι
Είμαστε στην έρευνα....
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΚΟΣΜΟΣ ΟΛΑΚΕΡΟΣ!!!
Καλώς όρισες.
Με το καλό να πας και να γυρίσεις. Είναι όμορφο το Βερολίνο και ευκολοταξίδευτο.:clap:
 

Taxidiariko

Member
Μηνύματα
26
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι και πάλι!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε δεν έχω πάει!
Καλώς σας βρήκα!

Όσο πλησιάζουν οι μέρες για το ταξίδι μου,τόσο μεγαλώνει και η λαχτάρα!!!!Αυτό που με ανησύχησε όμως ειναι πως περιμένουν τρομοκρατική επίθεση στη Γερμανία και η γερμανική αστυνομία είναι σε επιφυλακή...Και μάλιστα πιστεύουν πως θα γίνει σε κάποια Χριστουγεννιάτικη αγορά....Τρομοκρατική επίθεση στις υπαίθριες χριστουγεννιάτικες αγορές φοβάται η Γερμανία - Tromokratiki epithesi stis ypaithries xristoygenniatikes agores fovatai i Germania - mykosmos.gr
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλώς σας βρήκα!

Όσο πλησιάζουν οι μέρες για το ταξίδι μου,τόσο μεγαλώνει και η λαχτάρα!!!!Αυτό που με ανησύχησε όμως ειναι πως περιμένουν τρομοκρατική επίθεση στη Γερμανία και η γερμανική αστυνομία είναι σε επιφυλακή...Και μάλιστα πιστεύουν πως θα γίνει σε κάποια Χριστουγεννιάτικη αγορά....Τρομοκρατική επίθεση στις υπαίθριες χριστουγεννιάτικες αγορές φοβάται η Γερμανία - Tromokratiki epithesi stis ypaithries xristoygenniatikes agores fovatai i Germania - mykosmos.gr
Ρίξε μια ματιά (το ξανασυζητήσαμε;)) εδώ :
http://www.travelstories.gr/social-...F3%E7-%F3%F4%E7-%E3%E5%F1%EC%E1%ED%DF%E1.html
και καλό ταξίδι να έχεις ! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.270
Μηνύματα
885.823
Μέλη
38.948
Νεότερο μέλος
Stella_r

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom