Γεια σας!!

etoile

Member
Μηνύματα
108
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Ολόκληρη η γη !!!
Γεια σας!
Με λενε Τινα και λατρευω τα ταξίδια. Ειμαι 26 ετων, καθηγητρια Γαλλικών και Αγγλικών και εχω εναν συζυγο που επισης λατρευει τα ταξιδια!! Ειδικα το Παρισι , ειναι ο μεγαλος μας ερωτας. :D:D:D
Μου αρεσουν πολυ αυτα που γραφετε εδω. Ειναι πολυτιμες οι συμβουλες σας! :clap::clap::clap:
 
Μηνύματα
122
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Καλαβρυτα Σ/Κ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ...
Καλως μας ηλθατε τοτε.Ειστε στο σωστο μερος.Καλη συνεχεια.......
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
αγια-πετρουπολη
θα συμφωνησω απολυτα πως το Παρίσι είναι υπεροχο....Ακόμα προσπαθω να γραψω ολο τον ερωτα μου για αυτον με λεξεις στην ιστορια μου.Καλως ηρθατε και απο μένα
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
καλως ηρθες Τίνα και χαιρομαι που βρηκες κι εσυ ταιρι για τα ταξιδια σου....
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
:welcome: τινα!!!καλη περιηγηση στο φορουμ και περιμενουμε και τις δικες σου συμβουλες και ιστοριες!:clap:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Καλωσήρθες στην παρέα μας!

Αχ...κι εγώ θέλω να πάω κάποια στιγμή ένα Παρίσι και να το γυρίσω όπως εγώ ξέρω!

Παρότι έχω πάει 2 φορές μέχρι στιγμής, την μία όταν ήμουν μικρός και την άλλη ουσιαστικά σαν περαστικός για μία ημέρα, θα ήθελα να πάω και σαν ενήλικας και ανεξάρτητος ώστε να εξερευνήσω την κάθε του γωνία που θα μου κινήσει το ενδιαφέρον. Και φυσικά να πάω και στην Eurodisney!
 

etoile

Member
Μηνύματα
108
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Ολόκληρη η γη !!!
Η Eurodisney ειναι τρομερη. Ακομα θυμαμαι οτι ενω ολα τα χρονια ελεγα οτι ηθελα να παω στο Παρισι, μολις πηγα στη Eurodisney ειχα ενα χαμογελο διαπλατο, καμια σχεση με το Παρισι. Εκανα σαν 3χρονο παιδακι. Ενιωθα λες και ζουσα μεσα σε παραμυθι, ξεχασα ολα μου τα προβληματα. Μεχρι και με τον Γκουφυ εβγαζα φωτογραφιες, λες και ημουν κανενα μωρο.Αφου ο αντρας μου ειχε πεθανει στο γελιο. Αφου εχουμε ηδη στην ακρη καποια ευρω και μολις κανουμε τα παιδακια μας και μεγαλωσουν λιγο, το πρωτο τους ταξιδι θα ειναι εκει!!!!
 

discolata

Member
Μηνύματα
305
Likes
61
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
raja ampat
όποιος θέλει να πάει Παρισι ας πάρει το time out eating & drinking in Paris - απίθανα tips!!! bonjour Tina !
 

Kalevras

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι - Στρασβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Hallo!! Αρκετά ένδιαφέρον το site. Παρίσι ίσως να είναι το επόμενο μου ταξίδι, αλλά το μυαλό μου ταξιδεύει σχεδόν μόνιμα στις Ηνωμένες Πολιτείες, συγκεκριμένα NYC, τόσο που θα σκεφτόμουν να έκανα ένα τέτοιο ταξίδι ακόμη και μόνος χωρίς παρέα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.199
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom