Γεια σας!!

latinmania

Member
Μηνύματα
54
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό ξανά και ξανά!!!!
είμαι πάρα πολύ χαρούμενη που βρήκα επιτέλους ένα ελληνικό site για να λέω τις ιστορίες μου και τον πόνο μου για τα ταξίδια.......
Ειμαι ανυπόμονη να το εξερευνήσω όλο και να επανέρθω με τις δικές μου ιστορίες!:D
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
:welcome2: και περιμενουμε να σε ακουσουμε στις ιστορίες σου...:)
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
αγια-πετρουπολη
καλως ηρθες στην παρεα μας.Ειμαστε ολοι ολο αυτια για τις ιστοριες σου....και ο πονος που μοιραζεται παυει να ειναι πονος....εδω ολοι ποναμε για ταξιδια για αυτο μιλαμε για αυτα....
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.389
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες!
Εχεις καημο με το Μεξικο ε? Φαινεται απο το αβαταρ σου :lol:. Ευχομαι συντομα να σταθεις στην Paseo de la Reforma και να το δεις απο κοντα!
 

latinmania

Member
Μηνύματα
54
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό ξανά και ξανά!!!!
εντελώς καημό με το Μεξικό όμως!! Και να φανταστείτε ότι το πρώτο μου υπεραντλαντικό ταξίδι θα γίνει στο Λος Αντζελες σε 1,5 μήνα και όχι στο Μεξικό.. κλαψς.. μεγάλη ιστορία.Οχι ότι μου κακοπέφτει το Λ.Α μην τρελαθούμε!
Καλά μόνο στην σκέψη ότι θα περπατήσω στην Paseo de la Reforma (εύχομαι του χρόνου) και ότι θα δώ μπροστά μου το άγαλμα -- το οποίο έχει συνδέσει και ταυτίσει το μυαλό μου απόλυτα με το μεξικό--- με πιάνει ένα απίστευτο δέος... αν και φοβάμαι μήπως τελικά είναι απλά υπερεκτιμημένα στο μυαλό μου.. αυτό δεν θα το αντέξω.
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Καλώς ήρθες στην παρέα του travelstories.gr!

Αναμένουμε με αγωνία τις ταξιδιωτικές σου ιστορίες από τα μέρη που έχεις πάει!

Και, φυσικά, σου εύχομαι να (χιλιο) πας στο Μεξικό και να δεις από κοντά τα μέρη που έχεις συνδυάσει και σκέφτεσαι συνέχεια στο μυαλό σου!

:clap:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.389
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Για μενα το Μεξικο ηταν κατι παραπανω απο αυτο που περιμενα.Δεν πηγα Μεξικο σιτι βεβαια αλλα στη χερσονησο Γιουκαταν και το κομματι που ηθελα εγω (παραλιες , ζουγκλες , υπεροχη φυση , πυραμιδες) ηταν ακομα πιο ομορφο απο οτι περιμενα.
Να σου πω , δεν ξερω ποσες μερες θα εχεις , αλλα απο το Λος Ανχελες δεν ειναι μακρια τα συνορα..καμια 200αρια χλμ ειναι η Τιχουανα (Αθηνα-Πατρα..και για Σαβ/κο πας) και η περιοχη της Ensenada ειναι φοβερη..

Αλλα οχι και κλαψ που θα πας στις ΗΠΑ..αλλοι κοβουν φλεβες και σιγουρα θα ειναι μοναδικη εμπειρια. Ειπαμε αμα σε πιασει το Μεξικο-στερητικο σου (εμενα θα με επιανε:lol:) νοικιασε ενα αυτοκινητο και οδηγα μεχρι τα συνορα τραγουδωντας!

And I've got such a long way to go
To make it to the border of Mexico
So I'll ride like the wind
Ride like the wind
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.376
Likes
6.888
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Καλώς ήρθες στην παρέα μας latinmania! :clap:

καλή διαμονή εδώ και περιμένουμε travelstorys
από τα μέρη που πήγες και θα πας!

Και οπως είπε η συνφορουμίτισσα go2dbeach
οταν προς το Μεξικό θα οδηγάς
μην ξεχνάς να τραγουδάς:


:cool::haha:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.389
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μπραβο βρε Θανο :clap:μα ειναι φοβερο τραγουδι! Ταιριαζει και στο θεμα 'Ταξιδια και μουσικη':lol:
 

latinmania

Member
Μηνύματα
54
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό ξανά και ξανά!!!!
το κλαψς σίγουρα και δεν ήταν επειδή θα πάω στο Λος Αντζελες προς θεού.Απλά πάντα νόμιζα ότι πρώτα θα πήγαινα στο Μεξικό και μετά οπουδήποτε αλλού υπεραντλαντικά.
Aν και έχω δίπλωμα δεν οδηγώ και προτειμώ να δω το Λ.Α και να συνεχίσω να ονειρεύομαι το πότε επιτέλους θα πάω στο Μεξικό μου.εκεί που πήγες εσύ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ και θέλω να πάω. Ειδικά Cancun και Playa del Carmen πρέπει να είναι θεικά....
 

latinmania

Member
Μηνύματα
54
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό ξανά και ξανά!!!!
αχ το τραγούδι δεν το είχα ξαναακουσει.ευχαριστώ....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.239
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom