Γεια σας

zouzou92

Member
Μηνύματα
114
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
ειμαι ενα καινουριο μελος.το site ειναι το ιδανικοτερο για καποιον που του αρεσουν τα ταξιδια οπως και σε εμενα.λοιπον το πιο προσφατο ταξιδι μου και το πρωτο μου,ηταν πρωτοχρονια 2014 στο παρισι.αξιολατρευτο.τωρα συλλεγω πληροφοριες σιγα σιγα για ρωμη.εχετε να μου προτεινετε καποιο αλλο πανεμορφο μερος η να συνεχισω να ψαχνω για ρωμη?
 

johnyb

Member
Μηνύματα
20
Likes
6
καλως ηρθες!!
ρωμη ειναι απο τα ωραιοτερα μερη που εχω παει και θα σου προτεινα να συνεχισεις να ψαχνεις .
θα προσπαθησω να συλλεξω πληροφοριες για να σου στειλω εαν και εφοσον καταληξεις
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
@zouzou92 καλωσηρθες στη παρεα μας :)Η Ρωμη ειναι πανεμορφη....κανονισε το!Θα βρεις πολλες πληροφοριες...κανε"αναζητηση"και οτι αποριες εχεις,ρωτας.
 

zouzou92

Member
Μηνύματα
114
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
σας αυχαριστω.πως μπορω να κανω αναζητηση εδω για ρωμη περα απο φωτογραφιες που τις ειδα ολες?
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
σας αυχαριστω.πως μπορω να κανω αναζητηση εδω για ρωμη περα απο φωτογραφιες που τις ειδα ολες?
πηγαινε στην πανω μπλε μπαρα που εχει το ονομα σου και ανακατεβαινει,βλεπεις το κουτακι "αναζητηση"...επισης στο πανω μερος,υπαρχει "αναζητηση"διπλα στο "σημειωστε ολα σαν διαβασμενα"
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom