Γεια σας!!

Μηνύματα
13
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού
Συνάντησα το forum τυχαία πριν λίγες μέρες, και από τότε κάθε μέρα (ή μάλλον κάθε ώρα) είμαι κολλημένος στο travelstories...

Συγχαρητήρια για τις απίστευτες ιστορίες, φωτογραφίες και γενικότερα συζητήσεις και συμβουλές που δίνεται στο forum. Πραγματικά, είναι ένα από τα καλύτερα ελληνικά sites που έχω δει.

Anyway, είμαι 17 χρονών και το όνειρο μου είναι να κάνω τον γύρο του κόσμου. Θα "δείξει" αν θα τα καταφέρω...

Καλώς σας βρήκα λοιπόν :D
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.861
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
:welcome2: amigo σίσυφε!!!

Καλή παραμονή και θα χαρούμε να διαβάσουμε την 1η σου ιστορία, απ οπου και να είναι αυτή...
Γιατί ειπαμε:
αλλοι φτιάχνονται με ουσίες,
και εμεις με ταξιδιωτικές ιστορίες!:cool:
 

DAVID

Member
Μηνύματα
75
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
καλώς όρισες λοιπόν. Μικρός-μικρός στα <βάσανα>. Καλά ταξίδια να έχεις και στην ηλικία μου σου εύχομαι να έχεις γυρίσει όλο τον κόσμο
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.492
Likes
7.998
Πανελλαδικές έδωσες ή θα σε καταστρέψει το travelstories??? :haha:
Καλωσόρισες και σου εύχομαι να κάνεις το γύρο του κόσμου που ονειρεύεσαι!!! :)
 

Crash

Member
Μηνύματα
24
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
κάπου κοντά
Ταξίδι-Όνειρο
Νορβηγία
Γεια σου Συσιφε. Σου εύχομαι καλά και πολλά ταξίδια αλλά ενοείται μετά από μένα.
Χαχα!:bleh:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.315
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Καθόλου δύσκολο Σίσυφε. Γίνε καπετάνιος . έτσι έγινα κι΄εγώ...
Καλώς όρισες
 
Μηνύματα
13
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού
Ευχαριστώ για το θερμότατο καλωσόρισμα! :)

varioAthens said:
Πανελλαδικές έδωσες ή θα σε καταστρέψει το travelstories??? :haha:
Του χρόνου δίνω ...και απ'ότι φαίνεται θα με καταστρέψει το travelstories χωρίς αμφιβολία - για να καταλάβεις, ήδη κάνω σχέδια για καλοκαίρι 2010 :haha:. Οι ιστορίες μου'χουν πάρει τα μυαλά :p


soudianos said:
Καθόλου δύσκολο Σίσυφε. Γίνε καπετάνιος . έτσι έγινα κι΄εγώ...
Καλώς όρισες
Το'χω σκεφτεί σοβάρα (πιο πολύ για ναυπηγός - έχω ακούσει πως και αυτοί ταξιδεύουν αλλά αμείβονται καλύτερα) αλλά δεν είμαι ακόμα σίγουρος. Ευχαριστώ για τη συμβουλή πάντως...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.492
Likes
7.998
Του χρόνου δίνω ...και απ'ότι φαίνεται θα με καταστρέψει το travelstories χωρίς αμφιβολία - για να καταλάβεις, ήδη κάνω σχέδια για καλοκαίρι 2010 :haha:. Οι ιστορίες μου'χουν πάρει τα μυαλά :p
Ωχ ωχ! Στη μάνα σου το 'πες??? :haha::haha:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.971
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Το'χω σκεφτεί σοβάρα (πιο πολύ για ναυπηγός - έχω ακούσει πως και αυτοί ταξιδεύουν αλλά αμείβονται καλύτερα) αλλά δεν είμαι ακόμα σίγουρος. Ευχαριστώ για τη συμβουλή πάντως...
Αν υποθέσουμε ότι βρίσκουν δουλειά. Το σύνολο των προσλήψεων των ναυπηγείων της χώρας μας είναι σε θέση να δώσουν δουλειά στο 1% των αποφοίτων....
 
Μηνύματα
13
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού
Ωχ ωχ! Στη μάνα σου το 'πες??? :haha:
Της το'πα αλλά νομίζει ότι κάνω πλάκα :haha:. Όταν με δει του χρόνου με το σακίδιο στην πλάτη θα φρικάρει :haha::haha:!

Αν υποθέσουμε ότι βρίσκουν δουλειά. Το σύνολο των προσλήψεων των ναυπηγείων της χώρας μας είναι σε θέση να δώσουν δουλειά στο 1% των αποφοίτων....
Το γνωρίζω... αλλά ευτυχώς έχω έναν - όχι και τόσο στενό - συγγενή που πιστεύω πως θα με χώσει κάπου στον ιδιωτικό τομέα σε δική του επιχείρηση. Δεν είμαι όμως σίγουρος για το αντικείμενο. Δεν με τρελαίνει η ναυτιλία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom