Γεια σας

kelkpasxalis

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Γεια σας
Με λενε κατερινα και σημερα εκλεισα εισιτηρια για jakarta -απο αθηνα -απο10/8 εως 31/8.προορισμος μας ειναι το μπαλι αλλα ακομα ψαχνω για αυτο το εισιτηριο.βρηκαμε ωραια ευκαιρια με emirates me 400€ μεχρι jakarta.εχω βρει καποια εισητηρια με air asia για jakarta - bali.το κοστος ειναι στα 150€ τα 2 ατομα πηγενε ελα .εχει ταξιδεψει κανεις ξανα με αυτη την εταιρια?.ή ξερει καποια καλη εταιρια για να καταφερουμε να φτασουμε στο μπαλι?
ευχαριστώ εκ τον προτερων για καθε βοηθεια.
YΓ. τα κειμενα σχετικα με το μπαλι ηταν σουπερ και πολυ κατατοπιστικα.ωραια δουλεια παιδια και φοβερες εικονες.ανυπομονω(και ελπιζω,αλλιως τζακαρτα σου ερχομαστε) να επισκεφτω και γω ολα αυτα τα μερη.
:p
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς όρισες Κατερίνα!δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί δεν έχω πάει Τζακάρτα,σίγουρα θα βρεθούν άτομα να σου απαντήσουν,σου εύχομαι καλά να περάσεις!!
 

paragianna75

Member
Μηνύματα
53
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
astana-kazakhstan?
Ταξίδι-Όνειρο
Namimbia
Γειά σου Κατερίνα καλωσήρθες!
Με air asia έχω πετάξω μια χαρά είναι απλά να τηρήσεις με εβλάβεια τα κιλά που σου επιτρέπει να έχεις μαζί γιατί ότι γλιτώνεις απο την τιμή του εισιτηρίου το πληρώνεις μετά λόγω κιλών.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.502
Likes
8.023
Καλωσόρισες kelkpasxalis!!! :) Με το καλό το ταξίδι σου στο Μπαλί!
Τον Φεβρουάριο είχα κι εγώ την ίδια αγωνία περί AIR ASIA μέχρι που Μάρτιο ταξίδεψα με αυτήν και σε διαβεβαιώνω ότι είναι super!!!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες Κατερινα , ευχομαι ολα να πανε οπως τα σχεδιαζεις και να δεις αυτα που διαβασες κι ακομα περισσοτερα! Καλο ταξιδι και περιμενουμε εντυπωσεις μολις επιστρεψεις :D
 

kelkpasxalis

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
ευχαριστω πολυ για ολες τις απαντησεις.
τελικα θα κλεισουμε με air asia τη δευτερα.
εχω αρχισει ηδη και μετραω μερες..αντε να φυγει αυτος ο ιουλιος..αν και ολο και καπου θα πεταχτουμε..να μη κανουμε και κανα μπανακι ετσι εδω στα δικα μας καταγαλανα νερα..προς το παρων Τρικερι σου ερχομαστε..και μετα μπαλι..
διακοπεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςς...
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Πολυ ωραια :D εχετε 21 μερες περιπου ε? Ποια διαδρομη θα ακολουθησετε? Μονο στο Μπαλι θα πατε?
 

kelkpasxalis

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Βασικά λόγω πολυ τρεξίματος στη δουλειά δεν εχουμε κάτσει ακόμα να φτιάξουμε κάποιο πλάνο στο που θα πάμε...απο την άλλη όσες φορές έχουμε κάνει πλάνο αλλού για αλλού βρεθήκαμε. Στο τελευταίο μας ταξιδι στο εξωτερικό, στην Τουρκία, για παράλια πηγαίναμε και τελικά κάτσαμε ένα μήνα στη Καππαδοκία..έχουμε ενα θέμα με τα προγραμματα..προς το παρων μαζεύω οσες πληροφορίες μπορώ για το τι υπάρχει να δεις και οταν φτάσουμε εκει θα χαθούμε πάλι ως συνήθως..αλλα αυτό ειναι το ωραίο με τα ταξιδια σε μέρη που δεν εχεις ξαναπάει..
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
..απο την άλλη όσες φορές έχουμε κάνει πλάνο αλλού για αλλού βρεθήκαμε.
Xμμμ! Θα σου έλεγα αυτή τη φορά, να μην χάσεις το Μπαλί ;)..είναι ανεπανάληπτο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.901
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom