Γεια σε ολους και ολες!

katp

Member
Μηνύματα
22
Likes
19
Γεια σας,ειμαι μητέρα 3 παιδιων και γενικά ταξιδευουμε πολύ και με τα παιδια και μονοι με τον συζυγο.
Κανουμε και με μηχανή αρκετα ταξιδια.Θεωρω πως ειναι πολυ χρησιμες οι συζητησεις εδω και θα ηθελα να συμμετεχω με αποριες μου αλλα και με πληροφοριες σε οποιον τις χρειαστει.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.013
Καλώς όρισες!!!!!Σας θαυμάζω εσάς που με τόσα παιδιά ταξιδεύετε και μάλιστα πολύ. Είχα πετύχει στην Τσεχία Άγγλους που είχαν έρθει οδικώς με 4 παιδιά και ένα τεράστιο σκυλί και μου είχε φανεί άθλος :haha: αλλά αυτοί ήταν τόσο χαλαροί που μάλλον το συνήθιζαν.

Να χαίρεσαι την οικογένεια σου και καλά ταξίδια!!!!
 

LIMGIRL

Member
Μηνύματα
27
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
New York
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παντού
Θέλω εγώ να ρωτήσω αν υπάρχει ένας φθηνος προορισμός ιδανικός για παιδιά τα Χριστούγεννα.
Καλοσορίσες στην παρέα μας!
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
μπραβο! δινεις απαντηση σε πολλους που θεωρουν οτι τα παιδια ειναι εμποδιο για ενα ταξιδι.καλη συνεχεια με πολλα ταξιδια!!! :clap:
 

katp

Member
Μηνύματα
22
Likes
19
Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!Δεν θεωρήσαμε ποτέ με τον σύζυγό εμπόδιο τα τρία αγόρια μας 10,8,6 ετών εμπόδιο για τα ταξίδια.
Προτείνω οδικώς για ταξίδι Χριστούγεννα με τα παιδιά την Βουδαπέστη. Είναι σχετικά μικρή πρωτεύουσα,οικονομική με αρκετά πράγματα να δουν και τα παιδιά.
 

korina_k

Member
Μηνύματα
5
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία (πάλι!)
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ινδία
Καλησπέρα σε όλους & όλες. Ανήκω κι εγώ στην κατηγορία θέλει τα παιδιά μαζί στα ταξίδια. Για την ακρίβεια έχουμε κάνει όλα μας τα ταξίδια εντός και εκτός μαζί με τα παιδιά μας και μάλιστα από επιλογή μας. Τελικά χαίρομαι ιδιαίτερα που σιγά σιγά ενσωματώνεται στην κουλτούρα μας ότι το να συνταξιδεύεις με παιδιά δεν είναι απαραίτητα μπελάς. Το μόνο που χρειάζεται είναι καλή διάθεση!
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.354
Likes
4.331
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
. Τελικά χαίρομαι ιδιαίτερα που σιγά σιγά ενσωματώνεται στην κουλτούρα μας ότι το να συνταξιδεύεις με παιδιά δεν είναι απαραίτητα μπελάς. Το μόνο που χρειάζεται είναι καλή διάθεση!
Πιστευω πως το μεγαλυτερο κερδος που εχει το παιδι απο οποιοδηποτε ταξιδι δεν ειναι αυτο καθεαυτο το ταξιδι, αλλα το γεγονος πως περναει με τους γονεις του ευχαριστο και ποιοτικο χρονο χτιζοντας ετσι ολοι μαζι δυνατες αναμνησεις (δηλαδη Δεσμους - Σχεση).

Πολυ χαιρομαι τους νεους γονεις. :)

@katp και @korina_k
Καλως ηρθατε!
:welcome2:
 

LIMGIRL

Member
Μηνύματα
27
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
New York
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παντού
Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!Δεν θεωρήσαμε ποτέ με τον σύζυγό εμπόδιο τα τρία αγόρια μας 10,8,6 ετών εμπόδιο για τα ταξίδια.
Προτείνω οδικώς για ταξίδι Χριστούγεννα με τα παιδιά την Βουδαπέστη. Είναι σχετικά μικρή πρωτεύουσα,οικονομική με αρκετά πράγματα να δουν και τα παιδιά.
Έχουμε πάει. Κάπου αλλού?....
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.687
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom