Γεια σε ολους!

Krista

Member
Μηνύματα
19
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Σαντορινη
Ταξίδι-Όνειρο
Κάιρο
Γεια, με λενε Κρυσταλλια και λατρευω να ταξιδευω.
Εχω καιρο να παω καποιο ταξιδι αλλα πιστευω οτι θα οργανωσω καποιο συντομα!Τελευταιο ηταν στα Γιαννενα,να πατε ειναι πολυ ομορφα (ιδανικη εποχη: φθινοπωρο)! Δεν εχω σκεφτει ποιος θα ειναι ο επομενος προορισμος αλλα εχω κολλησει με την Αιγυπτο, θα δουμε!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες Κρυσταλλία. :welcome2:

Πέσμας αν θες λίγα πράγματα ακόμα, πού έχεις ταξιδέψει, ποια μέρη σου αρέσουν περισσότερο, κλπ. :)
 

Stelios

Member
Μηνύματα
85
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Μελβούρνη...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες :)
Καλώς την...Αν δε γράψεις για μια εβδομάδα τρως αυτόματα διαγραφή και έρχεται σπίτι σου ο T-Bag και τα κάνει όλα λίμπα...:haha:....όποτε έχεις όρεξη βάλε καμιά φωτό από γαλλία!!
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
:welcome2:Krista
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
awww.skyscrapercity.com_images_smilies_hi.gif
Καλώς ήρθες Κρυσταλλία!
 

Krista

Member
Μηνύματα
19
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Σαντορινη
Ταξίδι-Όνειρο
Κάιρο
Λοιπον εχω παει Ελσινκι, Ταμπερε, Κοπεγχαγη, San Francisco, Oakland, Sacramento, San Jose, Monterey Bay, Santa Barbara, Santa Cruz, Los Angeles, Palm Springs, San Diego. Εχω γυρισει σχεδον ολη την Καλιφορνια! Ο Pacific ocean ειναι πολυ κρυοςς!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.966
Likes
9.373
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Λεγονταs οτι εχειs γυρισει ολη την Καλιφορνια , μου θυμισεs ενα απο τα ονειρα μου , που ειναι road trip στη χερσονησο τηs Καλιφορνια. Εννοω φυσικα το κομματι που ανηκει στο Μεξικο (Τιχουανα εωs Καμπο σαν Λουκαs) και εκει πιστευω τα νερα να ειναι πιο ζεστα τουλαχιστον :lol:

Καλα θα ηταν αν μπορεσειs να μαs δειξειs φωτογραφιεs απο τα ενδιαφεροντα μερη που εχειs παει.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.379
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom